Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Rap Tycoon - powstaje pierwsza polska gra rapowa

Rap Tycoon - powstaje pierwsza polska gra rapowa

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Rap Tycoon -  powstaje pierwsza polska gra rapowa, rap Hip-Hop
Rap Tycoon to produkcja ze sporą dawką humoru. Akcja rozpoczyna się w latach 80-tych ubiegłego wieku. Gracz wciela się w rapera, który w wynajętym mieszkaniu zakłada swoje pierwsze studio muzyczne. Naszym zadaniem jest wybicie się z undergroundu i zagoszczenie na dobre w mainstreamie, otwierając przy okazji własną wytwórnię czy tworząc najlepszą markę odzieżową. Beefy, pościgi, hajs, zielone liście, strzelaniny, wojny gangów czy może łagodniejsza droga do sukcesu? To jaką drogę dotarcia na szczyt wybierze gracz zależeć będzie tylko wyłącznie od niego. Początkowo budżet gracza jest ograniczony, więc trzeba decydować jakiemu aspektowi produkcji poświęcimy więcej uwagi kosztem pozostałych elementów.

Nasze muzyczne dzieła są oceniane przez prasę branżową, co wpływa na wyniki sprzedaży. Gusta słuchaczy z każdym rokiem są coraz bardziej wygórowane, więc musimy cały czas tworzyć coraz to nowsze rzeczy i korzystać z jak naljepszego sprzętu. Wraz ze wzrostem poziomu skomplikowania naszych projektów muzycznych, będziemy zmuszeni do zatrudniania kolejnych pracowników oraz do zmiany naszego pomieszczenia na większe.

W tle rozgrywają się prawdziwe wydarzenia hiphopowe, a zatem jeśli historia gracza potoczy się dobrze, będzie on mógł nagrać feat-a Np. z 2pac-iem zanim ten zginie w 1996 roku lub rozpocząć z nim beef, przez co może zmienić bieg wydarzeń. Dodatkowo gracze będą mogli zapoznać się z historią hip-hopu zagranicznego ale także i Polskiego. W grze natrafimy na elementy odnoszące się do legend hip hopu. Dopełniać wszystkiego będą utwory rapowe różnych wokalistów które będą leciały w tle. 

Projekt wesprą raperzy: Fazi, Flint, Guova, Hurragun, K2, Komil, Kukon, Mikser, Oxon, Spinache i wielu innych! 

W grze pojawią się też mniej znani wykonawcy, więc jeśli tworzysz rap dołącz do projektu, więcej informacji na fanpage. Za projekt jest odpowiedzialne Polskie jednoosobowe studio Airem, gra ma się ukazać w pierwszej połowie 2019 roku.


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-45-196.compute-1.amazonaws.com (3.235.45.196). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.