Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Premiera: Pro8l3m "Widmo"

Premiera: Pro8l3m "Widmo"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Premiera: Pro8l3m "Widmo", rap Hip-Hop
Oskar i Steez prezentują swój drugi album długogrający "Widmo", który jeszcze przed premierą uzyskał status złotej płyty. Nowe wydawnictwo duetu PRO8L3M trafiło dziś do dystrybucji w salonach Empik, na YouTube, Spotify oraz innych platformach streamingowych. Trasa koncertowa promująca płytę startuje już za kilka dni!

Warszawska grupa PRO8L3M powróciła z nowym albumem! Od dziś na rynku dostępna jest druga płyta duetu, która jeszcze przed oficjalną premierą uzyskała status złotej. "Widmo" LP to trzynaście porywających, lirycznych pomysłów Oskara i zaskakujących eksploracji muzycznych Steeza. Materiał krąży wokół zagadnień współczesnej cywilizacji, pułapek jej rozwoju i obszarów degradacji, rzucając światło na niedostrzegane zjawiska. Zadaje także wiele pytań o kierunek, w jakim zmierza nasz świat i my sami oraz zarysowuje wiele wizji, czasem mrocznych, a czasem zupełnie nieprzewidywalnych, dając tym samym nowy, kompletny kontekst dotychczasowej twórczości duetu. Na płycie usłyszymy też gości. Pierwszym z nich jest Artur Rojek, z którym PRO8L3M na nowo zinterpretowali kultowy utwór "To nie był film". Druga postać to Borixon - na fanów, którzy kupili płytę w wersji preorder czeka bonus track w postaci remixu singla "Jak Disney" z udziałem Rekina.

PRO8L3M już od początku swojej obecności na polskiej scenie muzycznej zaskakuje słuchaczy nietuzinkowym i oryginalnym podejściem - zarówno do swojej twórczości, jak i promocji kolejnych wydawnictw. Przy okazji premiery albumu "Widmo" nie było inaczej! Tym razem artyści, aby zrealizować koncepcję oprawy albumu wybrali się w podróż aż do Pakistanu. Za zdjęcie z okładki wydawnictwa odpowiedzialny jest Michał Klusek (sesja realizowana we współpracy z SHOOTME), a projekt graficzny przygotował Darren Oorloff - uznany grafik z Melbourne, specjalizujący się w identyfikacji wizualnej projektów muzycznych. Dodatkowo, duet przygotował wraz ze studiem kreatywnym MELT i agencją OUTRAGE specjalne wydarzenie: OUTPOST - IN5TALAC7A, podczas którego fani grupy mieli okazję zapoznać się z nowym materiałem na tydzień przed oficjalną premierą, zwiedzając dystopijną, multimedialną wystawę, ulokowaną w postindustrialnej przestrzeni na warszawskim Targówku.

Album "Widmo" LP dostępny jest w szerokiej dystrybucji w salonach Empik oraz na Spotify i wszystkich platformach streamingowych. Nowy materiał duetu w wersji na żywo będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej, która startuje już 7 marca. Bilety na większość koncertów są już wyprzedane, a ostatnie dostępne można zamówić na platformie Going.

Album w całości można usłyszeć tutaj.

Bilety na trasę koncertową.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-200-21.compute-1.amazonaws.com (3.237.200.21). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.