Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Solar wydaje nowy album - tytuł i data premiery

zobacz też!
"Now, More Than Ever" - najnowsza EP-ka Flatbush ZOMBiES, Flatbush Zombies, news, rap Hip-Hop
Dwa lata po wydaniu albumu "Vacation in Hell" czło...
Dave East "Menace" - klip inspirowany klasyką filmów lat 90', news, rap Hip-Hop
Nadal fani oczekują na potwierdzenie oficjalnej da...
Run The Jewels "Run The Jewels 4" - odsłuch albumu, news, rap Hip-Hop
Ekipa Run The Jewels wypuściła "RTJ 4" dwa dni wcz...
YG w odpowiedzi na brutalność policji i protesty w Stanach , news, rap Hip-Hop
W odpowiedzi na brutalność policji i protesty w St...
Wakacyjny kawałek od Reny i Marleny Patynko, news, rap Hip-Hop
Fani nie zdążyli jeszcze ochłonąć po e...

Solar wydaje nowy album - tytuł i data premiery

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Solar wydaje nowy album - tytuł i data premiery, Solar & Białas, rap Hip-Hop
Po ponad roku czasu od wypuszczenia "Klubu 27", Solar poinformował o pracy nad nowym albumem.

Informacją tą raper podzielił się podczas SB FFestivalu Vol. 3, który odbył się w miniony weekend w warszawskiej Stodole, a także zaprezentował dwa single z nadchodzącego wydawnictwa -"Zagrałem premierowo dwa single z nadchodzącej płyty - psychodeliczny "Berghain", podczas którego w publice odbył się dziki wir oraz w pełni śpiewany "Obłęd", nad którego produkcją i wykonaniem wokalnym od miesięcy pracowaliśmy wraz z Almirą (nauczycielką śpiewu pracującą z Solarem - przyp. red.). Możliwość wykonania tego numeru po raz pierwszy w takich okolicznościach był pięknym zwieńczeniem tych starań" - tłumaczy filar SB Maffiji. 

Nowy krążek zatytułowany "Pokój 0" uaże się 20 września.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Wczorajszy SB FFestival vol.3 przechodzi do historii. Dla mnie to przede wszystkim wielka satysfakcja i wręcz niedowierzanie jak daleko to zaszło. Pamiętam jak jeszcze niedawno w głowie kiełkował mi pomysł zorganizowania vol. 1, nad którym pracowałem sam, korzystając jedynie z niewielkiej pomocy Magdy. Mimo to mieliśmy sold out, na 1 000 osób. Przy vol. 2, moja rola ograniczała się już głównie do doradczej, a całość organizacyjnie dźwignęła @dubrawskam. Przy tej edycji wszystkimi tymi rzeczami i całą masą innych kwestii o których kiedyś nawet nie myślałem, zajął się nasz mocarny team. Dorzuciłem od siebie parę pomysłów na etapie preprodukcji ale, dniu imprezy przyszedłem już tylko jako artysta i moim jedynym zadaniem było zagrać jak najlepszy koncert. Pracowałem na to bardzo długo. Sam koncert zapisuję w głowie jako jedno z najpiękniejszych wspomnień, z wielu względów. Zagrałem premierowo dwa single z nadchodzącej płyty - psychodeliczny “Berghain”, podczas którego w publice odbył się dziki wir, oraz w pełni śpiewany “Obłęd”, nad którego produkcją i wykonaniem wokalnym od miesięcy pracowaliśmy wraz z @almiraeva Możliwość wykonania tego numeru po raz pierwszy w takich okolicznościach był pięknym zwieńczeniem tych starań. Podczas kawałka “Białas” na rękach ludzi fruwało kilka odważnych dziewczyn. Jedną z nich zaprosiłem na scenę i wręczyłem “Diamentową płytę od SBM dla publiki, za wszystko”. Dostałem od Was mnóstwo energii i mam nadzieję, że nie pozostałem dłużny. Ogłosiłem również tytuł i datę premiery nowej płyty. “Pokój 0”, 20 września 2019. Fot @osiemdziewiec

Post udostępniony przez Karol Solar Poziemski (@solarmodelu)

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-168-209.compute-1.amazonaws.com (34.204.168.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.