Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

2019-03-30 | Elefunk Club | RAS KASS, CHI ALI, FOKIS, AL TEJEDA w Szczecinie

kontakt z organizatorem
Redakcja, 18 lat
zespół, Szczecin
zobacz też!
O.S.T.R. w Klubie Stodoła (II), news, rap Hip-Hop
O.S.T.R. i DJ HAEM 23 marca 2019 Wa rszawa, Klub S...
The Dumplings w warszawskiej Stodole!, news, rap Hip-Hop
29 marca w Klubie Stodoła wystąpi zespół The Dumpl...
RAS KASS, CHI ALI, FOKIS,  AL TEJEDA w Katowicach, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy na koncerty czterech MCs z Nowego Jorku...
Małach & Rufuz w Holandii, news, rap Hip-Hop
(Klub Musicon) - Małach & Rufuz w Holandii
Zapraszamy na koncert premierowy w Holandii, dwóch...
RAS KASS, CHI ALI, FOKIS, AL TEJEDA w Sopocie, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy na koncerty czterech MCs z Nowego Jorku...
30
03.2019
Sobota, Elefunk Club, Szczecin, godz. 20:00, Bez ograniczeń wiekowych, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
RAS KASS, CHI ALI, FOKIS, AL TEJEDA w Szczecinie, rap Hip-Hop
Zapraszamy na koncerty czterech MCs z Nowego Jorku i LA z bardzo różnorodnym stażem i stylem, ich wspólnym mianownikiem z pewnością jest mistrzowski poziom i staroszkolna nawijka : RAS KASS, CHI ALI, FOKIS,  AL TEJEDA (SHADEZ OF BROOKLYN) - Return Of The Golden Era Tour

Wydarzenie na FB

Z okazji trasy każdy z artystów przygotował kilka swoich utworów, część z nich do tej pory nie publikowanych, by ukazały się w limitowanym nakładzie 200 płyt CD i 100 kaset współwydanych przez Polskie marki hiphopheadz.pl i Big Idea o nazwie "Return of the Golden Era". Gościnnie na albumie usłyszymy takie postacie jak KRS-One, Jadakiss, Skyzoo czy całą ekipę Shadez Of Brooklyn. Wydawnictwo będzie dostępne tylko na koncertach.

RAS KASS - legenda z LA który od wydania debiutu SOUL ON ICE w 96, konsekwentnie trzymał wysoki poziom i nie próżnował, współpracując z artystami jak : RZA, DR. DRE, DJ Premier, Mack 10, Kurupt, Canibus, Twista czy Apollo Brown, z którym wyprodukowali w 2014 jedną z mocniejszych płyt w jego dyskografii.

CHI ALI - Nowojorska i mocno uliczna legenda, za którą kryje się ciekawa historia. Zadebiutował w 1991 na pierwszej płycie Black Sheep gdy miał 13 lat ! Był członkiem grupy Native Tongues Family do której należeli też: The Jungle Brothers, A Tribe Called Quest, De La Soul i Black Sheep. Jego debiut w 92 r. cieszył się dużą komercyjną popularnością wzbijając się na topowe listy z rotacją w Yo! MTV Raps i Rap City. W wyniku sprzeczki w Nowojorskim Bronxie śmiertelnie postrzelił drugiego jej uczestnika i ukrywał się ponad rok trafiając do programu Americas Most Wanted. Po 12 latach Chi wrócił na wolność, w wywiadach nawołuje o nieagresji i potępia modę posiadania broni w USA, zaznaczając że jeden błąd młodości w sekundę może zaważyć nad całym życiem i to nie tylko swoim. Obecnie przygotowuje się do wydania nowej płyty na którą już wypuśił single z FAT JOE i JADAKISSem.  
\FOKIS - Relatywnie świeży Nowojorski MC już wydał wspólny album z EDO G i Shabaam Sahdeeq, planuje wspólną płytę z OH NO. Oprócz gości na płycie jak : Torae, Guilty Simpson, Sadat X, Skyzoo może też się pochwalić byciem jedynym raperem poza NASem ze wspólnym numerem z ojcem Nasa - Olu Dara

Al Tajeda, członek grupy SHADEZ OF BROOKLYN - bardzo podziemna ekipa w klasycznym stylu boombap z lat 90tych, wiadomego pochodzenia, mocno związana z duetem producenckim Da Beatminerz.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-52-4.compute-1.amazonaws.com (34.204.52.4). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies