Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Wyścig o ostatnią dziką kartę Red Bull BC Cypher Poland

zobacz też!
Solar ft. KACPERCZYK, Mata, Jan-rapowanie - "Zobaczymy", news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Solar...
Bob One x Bas Tajpan - "Nic o nas bez nas" - klip, news, rap Hip-Hop
MaxFloRec prezentuje klip do "Nic o nas bez nas" B...
Czerwin TWM ft. Bonus RPK - "PROGRES 2.0" - klip, news, rap Hip-Hop
Ciemna Strefa prezentuje trzeci singiel promujący...
Grupa Nautilus założona przez Lukasyno z nowym klipem, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od grupy...
Claysteer x ZBUKU - "Piramida" - luźny numer, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Zbuka...

Wyścig o ostatnią dziką kartę Red Bull BC Cypher Poland

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Wyścig o ostatnią dziką kartę Red Bull BC Cypher Poland, rap Hip-Hop
Znamy już siódemkę B-Boyów, którzy otrzymali dzikie karty do Red Bull BC Cypher Poland w Krakowie. Pozostała jeszcze jednadzika karta. Zawalczy o nią czterech tancerzy młodego pokolenia Chorzel, Wigor, Lil Drill oraz Kangur. Głosować może każdy nastronie.

Do 31 marca potrwa głosowanie na ostatnią dziką kartę w Red Bull BC One Cypher Poland. Do tego czasu można oddawać jeden głos dziennie. Wystarczy wejść na stronę www.redbull.pl/bcone i wybrać jednego z czterech B-Boys. Na stronie sprawdzić można również umiejętności każdego z kandydatów do dzikiej karty. B-Boy z największą liczbą głosów dostanie miejsce w zawodach, bez konieczności udziału w eliminacjach. Wygrywa tylko jeden.

Cała czwórka pomimo młodego wieku niejednokrotnie zaznaczyła swoją obecność na rodzimej scenie breaking'owej. Najmłodszy w tym gronie Wigor ma niespełna 17 lat. Z krakowskiego rynku trafił prosto do szkółki B-Boya Deca, następnie pod skrzydła Greka. Potem potoczyło się już lawinowo i teraz z dumą reprezentuje ekipę Coolkids Flavour. Chorzel na co dzień trenuje w mazurskim Rynie, gdzie reprezentuje ekipę Black Wolves Crew. Za swoje największe osiągnięcie uważa wygranie Kids Battle podczas holenderskiego IBE w 2014 roku. Z tej samej ekipy wywodzi się Lil Drill, obecny na scenie od 8 lat, a na swoim koncie ma również międzynarodowe sukcesy. Wymienić można choćby takie eventy, jak: Break The Floor, Break Alliance Brno czy IBE, w których dostawał się do czołówki. Najstarszy w tym gronie dwudziestoletni Kangur spod Białegostoku miał już okazję spróbować swoich sił w Red Bull BC One Cypher Poland. W ubiegłym roku dostał się z eliminacji do TOP16, gdzie przegrał ze zwycięzcą całych zawodów B- Boyem Kostkiem. Należy do ekipy Bangers Crew, reprezentuje także projekt Dom Latających Tancerzy. Jak sam twierdzi cały czas się rozwija, wiele podróżuje i zbiera potrzebne doświadczenie.

Jeden z młodych talentów dołączy do ogłoszonej już siódemki zawodników, którzy otrzymali dzikie karty, a są to: Kido z ekipy Breaknuts Crew, Zawisza z Bielskill, Thomaz z Polskee Flavour, Axel z Coolkids Flavour, Nikita z Crate Of Wax, Arczek z Hajime No Owari oraz Kostek - kolejny reprezentant Hajime No Owari i Oczy Ważki. Próbkę ich umiejętności można zobaczyć na: wydarzeniu na Facebooku .

Polski Cypher odbędzie się w ramach Red Bull BC One Camp, który zagości w krakowskim Forum Wydarzeń. Między 12 a 14 kwietnia tancerze z całej Polski wezmą udział w warsztatach i bitwach w wielu kategoriach tanecznych, zarówno braking'owych jak i street style'owych. Wszystko to pod okiem uznanych tancerzy: Hong 10, Poe One, Bartazza oraz Greentecka, Marthy i Tempsa. To oni będą oceniać zmagania zawodników. Aby zgłosić się do udziału w bitwach należy wypełnić formularz dostępny na stronie. Udział w nich jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego warto się pospieszyć.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-175-200-4.compute-1.amazonaws.com (35.175.200.4). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies