Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin
dowiedz sie wiecej o!
PMM,

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:

W dzisiejszym magazynie WuDoo92 pojawił się reprezentujący szczeciński duet PMM - Głowa.

Podczas rozmowy pojawił się wątek projektu z O.S.T.R.'em: -"Mogę zdradzić rąbek tajemnicy, że jest plan, aby O.S.T.R. wyprodukował coś, na czym udzielę się z innym raperem"- tłumaczy reprezentant PMM. "Nie chcę zapeszać... jest pomysł i być może go zrealizujemy w najbliższym pół roku" - dodaje Głowa.

Raper ocenił i opowiedział o planach projektu z Bonsonem i TekaZetorem -"To nie będzie ostatnia rzecz, która od Gruz Braders wyszła" - ujawnia. Głowa wspomniał również o m.in. nadchodzącym z okazji 10 lecia albumie PMM "Pokój nr. 10", krążku z Jaconem, szczecińskiej scenie czy też sporcie.

Za sterami: Aśka 'Aha T' Tyszkiewicz

Gościnnie: Głowa, Szczecińskie Podziemie.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez "rap telefon". Aktualnie skupiamy się na cyklach "Open Mic", gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady "face to face" oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

WuDoo92 już dziś na antenie Polskiego Radia Szczecin lub online (WuDooTV)

Start: 23:05

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-45-196.compute-1.amazonaws.com (3.235.45.196). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.