Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Solar/Białas i Forin kolejnymi ujawnionymi osobami w książce "To nie jest hip-hop. Rozmowy II"

Po ogłoszonych w zeszłym tygodniu Oskarze (PRO8L3M) oraz Magierze, do grona rozmówców w książce "To nie jest hip-hop. Rozmowy II", która ukaże się na rynku pod koniec września, dołączyły kolejne znamienite postaci. Tym razem ujawnieni zostali duet Solar/Białas oraz Forin.
Solar/Białas są raperami i założycielami kolektywu SB Maffija. Przygodę z hip-hopem zaczęli od uczestnictwa w bitwach freestyle'owych. We dwóch stworzyli setki utworów. Autorzy solowych oraz nagranych w duecie albumów. Zdobywcy Złotych oraz - w przypadku Białasa - Platynowych Płyt. Wspólnicy w firmie SBM, w ramach której współprowadzą wytwórnię muzyczną SBM Label oraz markę odzieżową SBM Esthetic. "Fajnie dołączyć do takiego grona, to dla nas wyróżnienie" - zauważa Solar, a Białas dodaje: "Wyszło bardzo fajnie i cieszę się, że wzięliśmy w tym udział". Autorami wywiadu są Jacek Baliński i Bartek Strowski.

Grzegorz "Forin" Piwnicki jest projektantem graficznym, ilustratorem i właścicielem studia graficznego Forin Studio. Jeden z najbardziej uznanych autorów okładek płyt w Polsce. Wielokrotny zdobywca Złotych i Platynowych Płyt oraz zwycięzca licznych konkursów na okładkę roku. Współpracował m.in. z takimi artystami jak O.S.T.R., Miuosh, Otsochodzi, Ten Typ Mes czy Włodi. Ukończył Wydział Grafiki na warszawskiej ASP. "Po przeczytaniu tego wywiadu, myślę, że Jacek [Baliński, autor wywiadu] (...) zna mnie lepiej niż ja sam" - mówi Forin o swoich wrażeniach z wywiadu. 

Kolejni rozmówcy, którzy wzięli udział w "To nie jest hip-hop. Rozmowy II", będą ujawniani pojedynczo w każdy wtorek i środę. Ostatnia osoba zostanie zaprezentowana 28 sierpnia. Autorzy książki zapewniają, że fani będą mile zaskoczeni nadchodzącymi ogłoszeniami.Wydana równie atrakcyjnie jak pierwsza część kontynuacja książki jest dostępna w przedsprzedaży w różnych wariantach. Na stronie wydawnictwa No Dayz Off można zamówić zarówno samą książkę (lub wersję e-book), jak również limitowany ekskluzywny zestaw oraz obie publikacje w promocyjnej cenie. Należy podkreślić, że cena "To nie jest hip-hop. Rozmowy II" jest niższa niż w przypadku zeszłorocznego wydawnictwa.

Premiera książki zaplanowana jest na 27 września 2019 roku.

Przedsprzedaż
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.