Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Adi Nowak z proekologicznym singlem - "Słój na pety"

Autor zeszłorocznego Kosha, z hitowym Placebo na czele, przedstawia klip do proekologicznego numeru o tytule "Słój na pety". Za jego produkcję odpowiada ekipa Eye One Studio, a sam Adi, oprócz wykonania utworu, przygotował scenariusz teledysku oraz jest jego współreżyserem. Warstwą muzyczną zajął się Sarnvla.

"Słój na Pety" jest singlem zapowiadającym czwarty legalny krążek Adiego. Utwór na platformie YouTube został przetłumaczony na wiele języków. Dopełniony barwnym wideo, porusza istotną kwestię zaśmiecania nadwarciańskich terenów przez Poznaniaków. Z uwagi na społeczeństwo (niestety) pełne ignorancji, wydaje się nie być wyłącznie lokalnym problemem.

Sam Adi mówi o singlu: "To najważniejsza piosenka historii współczesnej i z taką świadomością należy się w niej zasłuchiwać". Mocna deklaracja odpowiada treści utworu,okraszonego humorystyczną i jednocześnie gorzką formą.

W obrazku Adi wraz z agentem specjalnym ds. światowego porządku dokonują zatrzymania oraz samosądu nad osobami zaśmiecającymi środowisko. Jaki zapada wyrok? Przekonajcie się oglądając teledysk.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.