Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Kleszcz & DiNO z remixem "Bajki o kolorach"

Kleszcz & DiNO z remixem "Bajki o kolorach"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Kleszcz & DiNO z remixem "Bajki o kolorach", Kleszcz & DiNO, rap Hip-Hop
Na MaxFloRecTV pojawiła się nowa wersja "Bajki o kolorach" Kleszcza & DiNO. Odświeżony numer znajdzie się na nadchodzącym krążku artystów zatytułowanym "Aneks". 3 wspólny album duetu jest dostępny w pre-orderze wyłącznie na stronie.

Jeden z najpopularniejszych utworów z albumu "Cyrk na qłq" doczekał się remixu. Jego autorem jest nie kto inny, jak DiNO. Numer jako bonus track znajdzie się na "Aneksie", czyli 3. płycie duetu Kleszcz & DiNO. Dotychczas zaprezentowane zostały takie single, jak: "Dzień świstaka", "Ostatni raz" z gośc. udziałem Jakuba Nycza oraz "Drakula".

"Aneks" stanowić będzie uzupełnienie poprzednich albumów, czyli "HorRYM JESTem" oraz "Cyrku na qłq", a także zamknięcie pewnego etapu w twórczości duetu. Pełen spis utworów z krążka dostępny jest pod tym adresem. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na koniec sierpnia.

Jeszcze przed ukazaniem się "Aneksu" dowiedzieliśmy się, że w przygotowaniu jest już kolejny projekt Kleszcza. Artysta zakomunikował niedawno w mediach społecznościowych, że w kooperacji z Opałem nagrał materiał na EP-kę. Zapewne już niedługo poznamy szczegóły tej współpracy.

MaxFlo
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-108-191.compute-1.amazonaws.com (18.207.108.191). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.