Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, Polish Hip-Hop Festival, rap Hip-Hop

Kurz już opadł, wszyscy wrócili bezpiecznie do swoich domów, zatem czas najwyższy na podsumowanie 7. edycji PLHHF 2k19

20 000 razy dzięki! - to pierwsze co przychodzi nam na myśl. Tegoroczna edycja udowodniła, że kilka lat temu obraliśmy słuszny kurs. Założenia były takie: Chcemy zrobić dla Was największy i najbardziej prestiżowy polski festiwal hip-hopowy, chcemy najlepszych artystów, chcemy niesamowitej atmosfery, a przede wszystkim co roku chcemy podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej. Jesteśmy przekonani, że i tym razem zrealizowaliśmy wszystkie nasze założenia.

Było Was naprawdę bardzo dużo. Brawo Wy! Dwadzieścia tysięcy rozbawionej publiczności na płockiej plaży zrobiło wrażenie nie tylko na nas, ale także na artystach, uczestnikach i partnerach wydarzenia. Wszyscy powtarzali, że takiej atmosfery jak podczas tego festiwalu nie ma nigdzie indziej i trudno się z tym nie zgodzić. Jesteśmy dumni, że tworzymy wydarzenie, które przynosi nam wszystkim tyle pozytywnej energii. Kilku artystów postanowiło nawet nagrać na festiwalu zdjęcia do swoich teledysków - nie zdradzimy kto, ale jesteśmy pewni, że zauważycie to w najbliższym czasie.

Byłoby Was jeszcze więcej, gdyby nie sold out, który ogłosiliśmy zanim, tak naprawdę, rozpoczął się tegoroczny festiwal. Wiele osób pytało nas czemu ograniczyliśmy sprzedaż już w czwartek, skoro mogliśmy dołożyć jeszcze około 2-3 tysiące biletów? Odpowiedź jest bardzo prosta. Najważniejszy w tym przypadku był Wasz komfort i bezpieczeństwo. Obiecujemy, że w przyszłym roku pomieścimy Was zdecydowanie więcej. Zdecydowaliśmy, że powiększamy teren festiwalu, specjalnie dla Was zbudujemy nowe strefy aktywności. Dojdą też nowe sceny - w tym roku zagrała dla Was ponad setka artystów, w przyszłym będzie ich jeszcze więcej!

Dogłębnie analizujemy także wszystkie Wasze sugestie i dołożymy wszelkich starań, aby przyszłoroczna edycja PLHHF była bardziej atrakcyjna pod każdym względem. Na pewno nie zabraknie niespodzianek. Nadal chcemy dzierżyć miano najdynamiczniej rozwijającego się festiwalu w Płocku. Jednym słowem - przygotowujemy się na 30 000 uczestników!

Aha, będziemy też bardziej EKO. W przyszłym roku wprowadzamy kubki wielokrotnego użytku, ekologiczne naczynia oraz strefy recyklingu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, artystom, sponsorom, partnerom, mediom, wszystkim służbom i każdemu kto był częścią tego niesamowitego przedsięwzięcia! Z częścią z Was widzimy się już na początku przyszłego roku na Polish Hip-Hop Music Awards 2020 - datę oraz miejsce poznacie niedługo. Nie chcemy gali stworzonej dla celebrytów i influencerów dlatego pierwsze skrzypce zagracie Wy! Możecie być pewni, że nasz team stworzy wydarzenie, na które branża hip-hopowa czekała od lat.

Jeszcze raz dziękujemy, że wspólnie z Wami możemy tworzyć tak wyjątkowe wydarzenie jakim jest Polish Hip-Hop Festival. Jesteście naszą inspiracją, motywacją i siłą. #youaretheheadliners

ELOOO!!!

Polish Hip-Hop Festival Płock 2019

fot. F. Głodowski

 

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-108-191.compute-1.amazonaws.com (18.207.108.191). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.