Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Prykson Fisk i KOKO dołączają do Visioners Label!

zobacz też!
23. splash! Festival 2020: , news, rap Hip-Hop
Okres po sezonie festivalowym to okres przed sezon...
Trill Pem i Szopen we wspólnym singlu "Mayday", news, rap Hip-Hop
"Mayday" to kolejny singiel od bardzo płodnego, mł...
SecretRank na najnowszym mixtape zwyciężcy Żywego Rapu!, news, rap Hip-Hop
Zwycięzca ŻywegoRapu wypuścił kolejny mixtape do d...
Rekordowy wynik kawałka Tymka - "Język Ciała", news, rap Hip-Hop
Teledysk do kawałka "Języ k Ciała" w wykonaniu Tym...
Nagraj na bicie Magiery!, Whitehouse (Magiera & LA), news, rap Hip-Hop
Druga Strona Ulicy: Gwara Niepodległa - nagraj na ...

Prykson Fisk i KOKO dołączają do Visioners Label!

Autor: , wiarygodność średnia
Dodane:
Prykson Fisk i KOKO dołączają do Visioners Label!, rap Hip-Hop

Prykson Fisk i KOKO dołączają do Visioners Label. Dociekliwi fani rapu pewnie już to wiedzą, ponieważ raperzy od kilku dni zajawiają temat na swoich społecznościówkach. Teraz dotarł do nas oficjalny komentarz wytwórni.

Już na początku czerwca, po oficjalnym launchu labelu Visioners i ogłoszeniach o dołączających artystach było wiadomo, że wytwórnia ma szerokie plany i będzie rozpychać się na rynku w walce o uwagę słuchaczy. I zgodnie z zapowiedziami PONO dzieją się właśnie duże rzeczy. Do wytwórni dołączają poważni gracze.

Pierwszym z nich jest Prykson Fisk, reprezentant Renegatów Funku pochodzący z Siedlec, beat-boxer i MC z charakterystycznym szorstkim flow, bestia w studiu i na scenie. Prykson ztj. Fred Flin100ner to postać, która w ostatnich miesiącach budzi ogromne emocje i uznanie branży, po wydaniu własnym sumptem EPek, na których nie brakuje różnorodnych motywów jazz-rapu, lo-fi i bum-bapu. Aż nie możemy się doczekać jakie karty teraz wyłoży na stół, bo w Visioners planuje wydać swój pierwszy legal, debiutancki długogrający album.  Kolejnym nowym nabytkiem labelu jest KOKO, a właściwie Bartłomiej Kołodziejczyk, którego mogliście usłyszeć na launch party Visioners. KOKO, pochodzący z Mszany Dolnej, współzałożyciel składu Świadome Sny, to raper łączący staroszkolne podejście do muzyki rap z nowymi brzmieniami. Doszły nas słuchy, że koniec sierpnia spędza intensywnie pracując w studio labelu. PONO u Winiego wspominał, że chłopak namiesza, więc czekamy niecierpliwie.

Wytwórnia Visioners obejmuje swoich artystów kompleksową opieką w zakresie projektowania, komunikacji i planowania ich wydawnictw oraz bookingu koncertów.

 


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-205-109-82.compute-1.amazonaws.com (18.205.109.82). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies