Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Wczoraj odbyła się przeniesiona rozprawa 6ix9ine, na której raper zaczął zeznawać przeciwko swoim byłym współpracownikom gangu, Antoniemu "Harvowi" Ellisonowi i Aljermiahowi "Nuke" Mackowi.

Jak informuje magazyn XXL, podczas procesu wspomniał on również o Trippie Redd, który jak twierdzi również współpracował z gangiem.

Według reportera Matthew Russella Lee, który we wtorek tweetował na żywo z sali sądowej Thurgood Marshall United States Courthouse, 6ix9ine wsypał Trippiego. Prokuratorzy puścili również przełomowy singiel "Gummo", po którym adwokaci poprosili rapera o wskazanie broni użytej w filmie do tego numeru. 

"Trippie Redd był częścią Five Nine Brims, zeznaje Hernandez" - pisze Lee, odnosząc się do Tekashi'ego pod jego prawdziwym nazwiskiem.

Na wcześniejszej rozprawie rodzina Tekashi'ego z obawy o własne życie nie pojawiła się na sali sądowej.

*Zobacz zdjęcia z koncertu Trippiego Redda w Warszawie
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-218-187.compute-1.amazonaws.com (34.200.218.187). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.