Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop

Najnowszy album Post Malone'a "Hollywood's Bleeding" zadebiutował na 1. miejscu zestawienia Billboard 200. W Top 10 Billboard Hot 100 znalazły się aż cztery numery artysty, w tym "Take What You Want" ft. Ozzy Osbourne & Travis Scott. Dla Osbourne'a to pierwsza obecność w Hot 100 od ponad 30 lat!

Post Malone dołączył do elitarnego grona artystów, którzy mają jednocześnie cztery utwory w Top 10. Wcześniej tej sztuki dokonali The Beatles, Drake, Lil Wayne, 50 Cent oraz T-Pain.

"Hollywood's Bleeding", nowy lider zestawienia Billboard 200, to drugi w tym roku najlepszy debiut. Numer jeden należy do Taylor Swift i "Lover".

Dla Post Malone'a to drugi debiut na szczycie Billboard 200. Podobna sztuka udała się artyście przy poprzednim wydawnictwie, "beerbongs & bentleys".

Jeśli chodzi o Hot 100, Post Malone znajduje się na trzecim miejscu z "Goodbyes" ft. Young Thug, czwartym z "Circles", ósmym z "Take What You Want" ft. Ozzy Osbourne & Travis Scott oraz dziesiątym z "Sunflower (Spider-Man: Into the Spider-Verse)" ft. Swae Lee. Pozostałe utwory z "Hollywood's Bleeding" również trafiły do Hot 100: tytułowy na 15., "Enemies" ft. DaBaby na 16., "Wow." na 17., "Saint-Tropez" na 18., "Die For Me" ft. Future & Halsey na 20. (9 utworów w pierwszej dwudziestce), "On the Road" ft. Meek Mill & Lil Baby na 22., "A Thousand Bad Times" na 29., "I'm Gonna Be" na 33., "Staring at the Sun" ft. SZA na 34., "Allergic" na 37., "Myself" na 52., "I Know" na 53., "Internet" na 58. Innymi słowy - wszystkie utwory z płyty są notowane na liście najpopularniejszych utworów w USA.

Warto dodać, że "Sunflower" ft. Swae Lee trafiło wcześniej na szczyt Hot 100, a "Wow." dotarło do drugiego miejsca.

Ciekawostką jest, że |Hollywood's Bleeding" to drugi #1 w historii zestawienia Billboard 200 album z "Hollywood" w tytule - w przeszłości liderem zestawienia był Wiz Khalifa z "Blacc Hollywood" (zestawienie z 6 września 2014).

Universal Music Polska
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.