Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Zapraszamy do sprawdzenia pierwszego klipu duetu Ghettopop, w którego skład wchodzą Mario Kontrargument (produkcja) i Klarenz (wokal i produkcja).

Klimat nostalgii utworu został uchwycony wizualnie w Kijowie i Trójmieście. 

Wraz z klipem został uruchomiony preorder płyty, której premiera zapowiadana jest na 31.10.2019.

Cytując Mario Kontrargument: "Czymże jest Ghettopop? Ghettopop to zespół, Ghettopop to projekt. Spotkaliśmy się z Klarenzem nagrać 4 numery dla beczki na epkę. Ale robiło się coraz poważniej, powstało "Po północy", potem druga sesja nagraniowa i zarysował się dość konkretny projekt, po czym założyliśmy zespół. Wizja współpracy stała się dalekobieżna, bo oto muzyka powstaje bardzo łatwo, sam mam nadzieję, że urośnie to jeszcze bardziej. Na tę chwilę jestem w efektu singla zadowolony jak nigdy, bo podoba mi się cały kontent, od muzyki po klip. Z promocją będziemy to pchać sami i nie prosić nikogo, chyba że ktoś zaproponuje coś konkretnego - przemyślimy 3 razy. Ta płyta to już całkiem inna strona mojej twórczości, po gruntownej przemianie jeśli chodzi o nawyki muzyczne oraz odcięciu się od typowej pracy internetowego producenta. Całość powstawała razem w studio i tak też obecnie działam produkcyjnie."
anonim
Autor:    Link do posta
10:39:39, 19-09-19
Najbardziej oczywista współpraca w Kontrargument a tyle trzeba było na nią czekać.


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.