Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

StartRap przedstawia drugi oficjalny klip projektu!

zobacz też!
WF "Głosy" (official video)- HC - RAP, news, rap Hip-Hop
➡️Nasz sklep⬅️ www.zi...
Eminem i Kid Cudi we wspólnym singlu!, Eminem, news, rap Hip-Hop
"The Adventures of Moon Man & Slim Shady" wreszcie...
YG z teledyskiem do singla "Swag", YG (Young Gangsta), news, rap Hip-Hop
Po kontrowersyjnym singlu "Fuck the Police", repre...
Odsłuch albumu: Juice WRLD "Legends Never Die", news, rap Hip-Hop
"Legends Never Die" to tytuł pierwszego, pośmiertn...
ERASPE "RICH" feat. Eazy Mac, news, rap Hip-Hop
Prezentujemy pierwszy singiel pt. "RICH" artysty o...

StartRap przedstawia drugi oficjalny klip projektu!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
StartRap przedstawia drugi oficjalny klip projektu!, rap Hip-Hop
Na oficjalnym kanale YouTube StartRap pojawił się klip do utworu Diament w wykonaniu artysty o pseudonimie Ejten. To uczestnik nowego projektu MyMusic o nazwie StarRap, który promuje twórczość młodych, zdolnych raperów.

Jego Diament to już drugi kawałek, który pojawił się na oficjalnym koncie projektu. Poprzedni numer: TKM x PIT - Drogowskazy, w 2 tyg. zdobył już niemal 85 tys. wyświetleń.

W utworze Diament, Ejten opowiada o tym, że dążenie do perfekcji i idealnego życia wymaga  wielu poświęceń i odporności na  różnorakie przeszkody. Numer jest luźnym singlem rapera, który nie zapowiada jeszcze wydawnictwa.

Ejten
Charakteryzuje go niski, mocny wokal oraz umiejetność zabawy dźwiękami przy wyważonym użyciu efektu auto-tune. Mimo, iż gustuje w nowoczesnych bitach przykłada dużą uwagę do treści. Zadebiutował u KOOZY numerem Dżinn. Jakiś czas temu wydał trapowe EP z megotem pt. OSSO. Na koncie ma wiele zagranych supportów, przejeżdżonych z własnej kieszeni. Występy, poza graniem numerów, zawsze traktuje jako show. 

StarRap. O projekcie
Jego głównym celem jest odkrywanie, promowanie i inwestowanie w młodych rap-twórców. Dotychczas do ekipy StartRap zakwalifikowali się: zibex, TKM, Pit, Koder, Ejten, Doli, Shuster, Brayan, a także Obi i Kvxzka. Każdy z podopiecznych projektu charakteryzuje się nietypowym oraz świeżym brzmieniem. StartRap to jednak nie tylko nawijka. W producenckiej odsłonie projektu znajduje się też C0PIK.

StarRap Festiwal
Dodatkowo 12 października w poznańskim Food Hallu odbędzie się pierwsza edycja StartRap Festivalu. Będzie to cykl imprez dla młodych, perspektywicznych raperów i artystów, którzy chcą się pokazać szerszejpubliczności.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-21-204.compute-1.amazonaws.com (3.228.21.204). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.