Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Lollapalooza Berlin 2019: oficjalne aftermovie

Lollapalooza Berlin 2019: oficjalne aftermovie

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Lollapalooza Berlin 2019: oficjalne aftermovie, rap Hip-Hop
Piąta edycja Lollapaloozy Berlin dobiegła końca!

Ponad 85.000 uczestników dziennie świętowało nasz pierwszy mały jubileusz na terenie Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego w Berlinie: pięć lat Lollapaloozy Berlin! Za wspaniale przyjęte koncerty Twenty Řne Pilřts, Swedish House Mafia, Kings Of Leon, jedyny niemiecki występ Krafklubu w 2019 roku, Martin Garrrix, Billie Eilish, Marterii & Caspera i wielu innych, organizator chciałby podziękować wszystkim uczestnikom, partnerom i współpracownikom.

Piąta edycja Lollapaloozy Berlin, która odbyła się 8. i 9. września 2019 roku oraz zgromadziła ponad 85.000 uczestników dziennie ucementowała swoją czołową pozycję na bardzo konkurencyjnym europejskim rynku festivalowym. Teren wokół Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego w Berlinie zaprosił drugi raz z rzędu do imponującego światą pełnego muzyki, akrobacji, sztuki, przygód i radości.

Fani z całego świata świętowali tę unikalną atmosferę i wsiąknęli w kolorowy i eksytujący świat typowy dla Lollapaloozy: dwie sceny główne, szaleństwa na Lolla Fun Fair, warsztaty na ekologicznej dzielnicy Grüner Kiez, najnowsze trendy modowe i lajfstajlowe na Fashionpaloozie. Nie można zapomnieć o Kidzapaloozie, która przyciągnęła przede wszystkim tych najmniejszych festivalowiczów, którzy licznie przeżywali koncerty i szczególne momenty stworzone specjalnie dla nich. To tu Olli Schulz zagrał swój ekskluzywny koncert dla dzieci. Kolejny highlight: Aquapalooza. W starym Basenie Olimpijskim tancerze pływania synchronicznego i skoczkowie stworzyli niesamowite wydarzenie. Coś, czego ze świecą szukać na innych festivalach.

Długo oczekiwany jedyny występ Kings of Leon w Niemczech w 2019 roku zostal fanatycznie odebrany przez fanów z całego świata. Ekskluzywne koncerty zagrali również Kraftklub i Swedish House Mafia. Występy Billie Eilish i Twenty Řne Pilřts były świętowane przez fanów wiele tygodni przed właściwym rozpoczęciem festivalu. To oczekiwanie sprawiło, że energia była jeszcze bardziej widoczna i stworzyła niesamowitą atmosferę podczas sobotnich występów gwiazd popu, które stały się prawdziwym highlightem tego weekendu.

Scena Perry`s Stage przemieniła Stadion Olimpijski w ogromny taneczny parkiet. Uczestnicy świętowali na największej scenie Perry`s Stage spośród wszystkich międzynarodowych edycji Lollapaloozy występy takich międzynarodowych gwiazd jak Martin Garrix, Underworld, Alan Walker czy Kungs.

Na scenie Alternative Stage delektowaliśmy się brzmieniami i beatami takich zespołów jak Parcels, 6lack, Bausa, Nura, Princess Nokia, Courtney Barnett i wieloma innymi. Scena Weingarten Stage przedstawiła najgorętszych newcomerów pośróđ czarujących kulis winnicy. To tutaj tacy artyści/stki jak Amilli, Alli Neumann, Ilgen-Nur, Mia Morgan udowodnili, że w przyszłości będzie o nich głośno.

Teren festivalu udowodnił po raz kolejny, że jest wspaniałym miejscem do organizowania tego typu eventów i wyczarował wiele niezapomnianch chwil i uśmiechów na twarzy.

Team Lollapaloozy Berlin dziękuje wszystkim uczestnikom, przyjaciołom i fanom oraz sponsorom, partnerom i wolontariuszom. Wielkie dzięki również dla wszystkich urzędników, właścicieli i zarządców Stadionu Olimpijskiego w Berlinie. Nie możemy zapomnieć również o mieszkańcach dzielnicy Westend, którzy przeżyli tę przygodę wraz z nami i w większości przypadków wspierali tę inicjatywę.

Przy okazji chcielibyśmy ujawnić termin edycji w 2020 roku: Lollapalooza odbędzie się 5. i 6. września 2020 roku na terenie Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego w Berlinie. 
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-108-191.compute-1.amazonaws.com (18.207.108.191). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.