Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

White 2115 w najnowszej odsłonie PUMA Talent - klip

zobacz też!
Synowie raperów z Wu-Tang Clanu wypuszczają klip, news, rap Hip-Hop
Hiphopowy świat obiegła niedawno informacja, że sy...
Filipek x PSR - "Jak w piosence" - singiel, news, rap Hip-Hop
Zapraszamy do przesłuchania nowego kawałka od Fili...
Kaz Bałagane w najnowszym klipie Kaziora, news, rap Hip-Hop
Do sieci trafił teledysk Kaziora z gościnnym udzia...
Jongmen opublikował klip do singla "Kastet", news, rap Hip-Hop
Na kanale HEAVYWEIGHT PROJECT został opublikowany ...
Wdowa zdradza najbliższe plany wydawnicze - WuDoo92, WdoWA, news, rap Hip-Hop
W dzisiejszym wydaniu magazynu WuDoo Aśka Tyszkiew...

White 2115 w najnowszej odsłonie PUMA Talent - klip

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
White 2115 w najnowszej odsłonie PUMA Talent - klip, rap Hip-Hop
Do sieci trafił najnowszy teledysk duetu White 2115 i ukraińskiej artystki LUNY (ЛУНА)

Wczoraj, 24.09.2019 roku, odbyła się premiera trzeciej odsłony inicjatywy PUMA Talents. Światło dzienne ujrzał teledysk utworu "INTRUZ" który powstał we współpracy White'a 2115 z alternatywną artystką z ukrainy LUNĄ.

W nowym kawałku artyści zachęcają swoich słuchaczy do podążania za swoim talentem i pasją, gdyż to właśnie ona prowadzi do wolności i niezależności. Jak raper odnalazł się w tej współpracy? Warstwa muzyczna mojej nadchodzącej płyty to głównie basowe, synthowe i lekko ambientowe brzmienia. Ukraina,za sprawą takich inicjatyw jak Cxema, jest ważnym punktem na mapie Europy jeśli chodzi o muzykę elektroniczną. Moim celem w ramach kampanii #PUMATalents było stworzenie utworu spójnego brzmieniowo z płytą, którą wydaję już w październiku. Luna wydawała się być idealnym dopełnieniem mojej koncepcji i myślę,że się nie pomyliłem. Muzykę do utworu skomponował Magiera,a autorami tekstów są Luna i White 2115.

Piosence "INTRUZ" towarzyszy teledysk, który został wyreżyserowany przez Alana Willmanna. Za zdjęcia odpowiada Piotr Uznański. Akcja klipu toczy się w kilku miejscach; początkowo White 2115 zabiera widza na przejażdżkę samochodem po miejskich aglomeracjach, gdzie wychwytuje utalentowane osoby i zabiera je ze sobą. Następnie przenosimy się do mieszkania w kamienicy, gdzie Luna razem z pozostałymi bohaterami wprowadza nas w świat,w którym każdy z talentów może być sobą i dać upust swoim emocjom.Poprzez teledysk artyści chcieli pokazać, że posiadanie talentu i oddawanie się swoim pasjom daje wolność i zmienia światopogląd. Napytanie czym dla niego jest talent, White 2115 odpowiada: Moim zdaniem talent to zbiór predyspozycji.
To umiejętności, których rozwinięcie wymaga ciężkiej pracy, jeśli chce się być najlepszym w danej dziedzinie. Samo bycie utalentowanym w żadnym stopniu nie jest gwarancją sukcesu. Talent trzeba przekuć w sukces samemu. Trzeciej odsłonie projektu towarzyszy także sesja zdjęciowa, którą wykonał Wiktor Malinowski.

Zwieńczeniem inicjatywy PUMA Talents był event, który odbył się 24.09.2019 roku w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Na miejsce przybyło ok. 300 gości, którzy mieli okazję jako pierwsi usłyszeć na żywo kawałki, które powstały w ramach projektu. Na scenie wystąpili m.in.: Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Jan-Rapowanie, Kuba Karaś z zespołu The Dumplings, White 2115 oraz LUNA.

PUMA Talents to projekt wspierający młodych artystów muzycznych,którzy nie boją się iść pod prąd i nie oglądają się za siebie. Mamy już za sobą wszystkie trzy odsłony inicjatywy - pierwsza odsłona powstała we współpracy Darii Zawiałow z Ralphem Kaminskim i schafterem,a jej efektem był utwór "Czy Ty słyszysz mnie?". W drugiej mieliśmy okazję usłyszeć piosenkę "Jak chciałbym żyć" w wykonaniu Jana-Rapowanie i Kuby Karasia. Na koniec, w ramach trzeciej odsłony,powstał kawałek "INTRUZ" autorstwa White'a 2115 i Luny.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-227-252-66.compute-1.amazonaws.com (3.227.252.66). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?