Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, rap Hip-Hop
HIP-HOP FESTIWAL SZCZECIN to prawdziwe święto dla fanów rapu. 26 października w Netto Arenie zagrają największe polskie gwiazdy. Takiego wydarzenia nie było w Szczecinie od lat!

Przyjazd na #SZNHHF potwierdziło siedmiu artystów : Quebonafide, Paluch, Sarius, Żabson, Kali, Słoń oraz Young Igi. Z wielu powodów każdy koncert zapowiada się wyjątkowo.

Quebonafide występuje niezwykle rzadko, a szczeciński koncert będzie jedynym w 2019 roku w promieniu paruset kilometrów! Raper jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim rapie, a oprócz sukcesów solowych ma na koncie także kasowy projekt Taconafide stworzony z Taco Hemingway'em. 

Paluch to obecnie jeden z najpopularniejszych wykonawców w Polsce, a album "Czerwony Dywan" pokrył się potrójną platyną. Wszystkie ostatnie koncerty tego artysty w Szczecinie były wyprzedane, z pewnością i tym razem do Netto Areny ściągnie rzesza fanów szefa B.O.R.

Sarius przyjedzie na festiwal z premierą płyty "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata", która ukazała się w ostatnich dniach sierpnia. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej wyrazistych raperów, a różnorodna stylistyka z różnych jego wydawnictw gwarantuje ciekawy koncert.

Kali to krakowski raper związany niegdyś z kolektywem Firma. W tym roku wydał album "Chudy Chłopak" na którym częściowo powrócił do starych brzmień, a w tekstach oddał hołd korzeniom. Jest to jeden z najlepiej ocenianych tegorocznych krążków.

Żabson przyjedzie do Szczecina tuż po premierze nowego albumu, który zapowiadają ostatnie single z gwiazdorskimi gościnkami Young Multiego, Dziarmy, Beteo czy White 2115. Artysta podczas tegorocznych szczecińskich Juwenaliów zagrał jeden z najlepszych koncertów, fani czekają na powtórkę.

Słoń konsekwentnie promuje stylistykę horrorcore i robi to zdecydowanie najlepiej w Polsce. Mocne teksty, zawsze klimatyczna warstwa muzyczna i koncerty wyglądające jak na metalowych festiwalach. Do tej pory przyjeżdżał do Szczecina wyłącznie na koncerty klubowe, po raz pierwszy wystąpi u nas na dużej scenie!

Young Igi to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Artysta w tym roku skończy 20 lat, a dzień przed festiwalem premierę będzie miał jego drugi studyjny album! Dotychczas opublikowane single zebrały już kilkanaście milionów odsłon na YouTube.

Szczecińskiemu festiwalowi będą towarzyszyć także dodatkowe atrakcje związane kulturą hip-hop. Cała impreza wzbudza ogromne zainteresowanie fanów i z pewnością możemy spodziewać się dobrej frekwencji. Dokładna rozpiska koncertów zostanie opublikowana przez organizatorów wkrótce.

Ceny biletów w zależności od miejsca wahają się od 49 do 129 zł.  Bilety VIP na ten moment są wyprzedane. 

Link do biletów: ticketos.pl/event/2133
Wydarzenie na FB:  www.facebook.com(...)25768

Hip-Hop Festiwal Szczecin 2019
26 października 2019
Netto Arena, ul. Szafera
Otwarcie bram EE: 17:00  Otwarcie bram: 17:30

Partnerami oraz patronami wydarzenia są: Hot Magazine Szczecin, Hiphopheadz.pl, Hip-Hop.pl, Stoprocent, Follow me, Agencja Koncertowa Premiera, West Side Polska, wSzczecinie.pl
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-218-187.compute-1.amazonaws.com (34.200.218.187). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.