Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Piernikowski (1/2 Syny) zapowiada solowy album

Piernikowski (1/2 Syny) zapowiada solowy album

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Piernikowski (1/2 Syny) zapowiada solowy album, rap Hip-Hop
Na kanale YouTube Asfalt Records pojawił się pierwszy singiel Piernikowskiego (1/2 Syny) pt. "Dobre Duchy" z gościnnym udziałem Kachy Kowalczyk (Coals).

Utwór zwiastuje solową płytę artysty, której premiera została wyznaczona na 17 października. Do utworu powstał bajkowy teledysk zrealizowany na taśmie filmowej, za który odpowiadają: Gosia Herman (reżyseria) oraz Kajetan Plis (zdjęcia), całość zaś spina produkcyjnie ekipa Makes It Happen. Album Piernikowski "The best of moje getto" wydany zostanie nakładem Asfalt Records. 

To kolejna solowa płyta rapera duetu Syny. Po albumie "No Fun", uznanym m.in. przez Gazetę Wyborczą za jedną z najlepszych płyt 2018 roku, Piernikowski wraca z nowym albumem. Zaskakuje nas tym razem listą gości a są to: Kacha Kowalczyk (Coals), Brodka, Hades oraz Adam Repucha. Ta płyta jest jak film - słucha się jej od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu - na ripicie w domu, w aucie i na mieście.  

"The best of moje getto" tracklista: 

1. Enter the getto
2. Salka ft. Hades
3. White sage
4. Horyzont ft. Brodka
5. Drive by
6. Dobre duchy ft. Kacha Kowalczyk
7. Białas chciałby ft. Adam Repucha
8. Być jak9. Abhajamudra
10. Best of moje getto


Piernikowski (Robert) - producent, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Współtwórca duetu Syny oraz nieistniejącej już grupy Napszykłat. Autor solowych krążków "Się żegnaj" i "No Fun". Jego twórczość rozciąga się od synostwa, przez działalność solową aż po kompozycje teatralne. Primeshit quality.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-218-187.compute-1.amazonaws.com (34.200.218.187). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.