Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Gościem wczorajszego wydania magazynu WuDoo będzie pochodzący z Biłograja reprezentant młodego pokolenia- Kukon.
Raper zdradzi kilka słów dotyczących "Radio Taxi", opowiedział o swoim stosunku do narkotyków idopalaczy, czy też wypowiedział się na jakich skillach prawdziwi artyści w rapie powinni bazować.
"Mną nigdy nikt nie kierował, nikt mi nie kazał nigdy nic robić, więc uważam się nawet jeśli za twór, to zaswój twór" - tłumaczy Kukon zapytany o autentyczność w procesie twórczym.
Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycjawypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, orazpotyczek przez "rap telefon". Aktualnie skupiamy się na cyklach "Open Mic", gdzie raperzy na żywopokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady "face to face" oraz te przez telefon. Na naszymkanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest AśkaTyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśródhostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.
Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecinlub WuDooTV (https://www.facebook.com/WuDoo92fm).
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-218-187.compute-1.amazonaws.com (34.200.218.187). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.