Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Grono artystów, którzy pod koniec stycznia przyszłego roku wystąpią na Torwarze,powiększyło się o Majora SPZ.

Szczeciński raper został ogłoszony jako gość specjalny SB FFestivalu vol. 4, flagowego wydarzenia SBM Label. Artysta zaprezentuje materiał ze swoich legalnych albumów: Towar, Lustro oraz Nitro wydanego wspólnie z producentem Matheo.

Do tej pory FFestival gościł w warszawskich klubach - pierwsza edycja odbyła się w Iskrze, a dwie kolejne w Stodole. Obie przestrzenie okazały się zbyt małe dla wciąż rosnącego grona fanów Labelu, stąd decyzja o przeniesieniu imprezy do miejsca kultowego dla polskiej rozrywki.

Czwarta edycja SB FFestivalu odbędzie się już 31 stycznia 2020 roku na warszawskim Torwarze. Do tej pory ogłoszono dwóch artystów - DJ'a Johnego, który tak jak podczas poprzednich edycji będzie gospodarzem imprezy, oraz Białasa, współzałożyciela SBM Labeli ekipy SB Maffija. Bilety na wydarzenie są dostępne za pośrednictwem platformy Going.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.