Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

Sukces amerykańskiej trasy LUCa i Rebel Babel

zobacz też!
Brzózka - "Kameleon" - numer z akcji SBM Starter, news, rap Hip-Hop
SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych,...
Dawid Obserwator x Dudek P56 x Onar "Najlepszy towar" klip, news, rap Hip-Hop
Step Records kontynuuje promocję albumu "CHADA: JE...
Ghettopop - "Szansa" - klip, news, rap Hip-Hop
Ghettopop to duet Klarenz i Mario Kontrargument. N...
WdoWA - "Mayday" - Singiel, news, rap Hip-Hop
''Mayday" to pierwszy singiel z mojej nadchodzące...
Qry  - "ZMSW" - klip z nowego projektu od QQ, news, rap Hip-Hop
''untitled" to seria kompilacji stworzona przez wy...

Sukces amerykańskiej trasy LUCa i Rebel Babel

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
Sukces amerykańskiej trasy LUCa i Rebel Babel, rap Hip-Hop
Kilkuset europejskich i amerykańskich muzyków, cztery miasta i zupełnie nowe aranżacje utworów wybitnych polskich kompozytorów. Łukasz L.U.C. Rostkowski i Rebel Babel zagrali w Stanach Zjednoczonych dla pokoju, ekologii i międzynarodowego dialogu.

Projekt Rebel Babel Film Orchestra, pod batutą wielokrotnie nagradzanego kompozytora i producenta- Łukasza L.U.C. Rostkowskiego, wyruszył w październiku 2019 w trasę po USA. Muzycy wystąpili na scenach czterech amerykańskich miast - New Britain, Nowego Jorku, Austin i Los Angeles. Artyści zagrali m.in. podczas ceremonii otwarcia Austin Veteran Arts oraz XX Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles.

W ramach trasy Rebel Babel Film Orchestra USA TOUR, młodzi polscy kompozytorzy i producenci,tacy jak Krzysztof Herdzin, Maciej Obara czy Łukasz L.U.C. Rostkowski zinterpretowali repertuar światowej sławy autorów muzyki filmowej - Krzysztofa Komedy, Henryka Warsa oraz laureatów Oscara - Bronisława Kapera i Jana A.P. Kaczmarka. Muzycy zaprezentowali publiczności prawdziwe audiowizualne show, wykorzystując ścieżki dźwiękowe i materiały z filmów, ukazując je w zupełnie nowych, często futurystycznych aranżacjach, granych z wielką mocą i energią przez kilkusetosobowe orkiestry. Publiczność mogła usłyszeć niepowtarzalną mieszankę jazzu, folku, hip-hopu, muzyki klasycznej i filmowej oraz elektroniki.

Skalę projektu podkreśla fakt, że podczas każdego z koncertów zespołowi Rebel Babel towarzyszyła inna lokalna orkiestra oraz miejscowi muzycy. Artyści zagrali wspólnie dla ekologii, pokoju i międzykulturowego dialogu, łącząc style i mieszając muzyczne gatunki.

- Podczas trzech lat istnienia, projekt Rebel Babel Ensemble połączył już niemal 11 000 muzyków z 15 krajów i jak widać na przykładzie amerykańskiej trasy - wciąż się rozwija,tworząc jeden z największych muzycznych projektów na świecie - wyjaśnia Łukasz L.U.C.Rostkowski.

Po zakończeniu trasy w Stanach L.U.C. I Rebel Babel Film Orchestra nie zwalniają jednak tempa.Ten niezwykły projekt muzyczny 19 października otworzył 17. edycję Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofi fest w Toruniu. Już 14 listopada muzycy zagrają w Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku, a dwa dni później - 16 listopada we wrocławskim Starym Klasztorze.

To nie wszystko! W ramach międzynarodowego Big Bandu, polscy muzycy - L.U.C. i Grubson,nagrywają również płytę z amerykańskimi raperami. Premiera singla "Freedom" miała miejsce we wrześniu 2019 na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Utwór otwiera pracę nad nowym albumem, który będzie spotkaniem europejskiej i amerykańskiej kultury brassu, reggae, jazzu, rapu i poetyki. Nowy album, którego premiera planowana jest na 2020 roku, będzie nosił tytuł DIALOG 3.

Artyści z różnych krajów, ukazując piękno lokalnych języków, w artystycznej formie omawiać́ będą̨ współczesne problemy świata, konflikty, wyzwania moralne, religijne i technologiczne oraz niepokojący problem stężenia CO2 w atmosferze
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-81-29-226.compute-1.amazonaws.com (3.81.29.226). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?