Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta VIP Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku od Gandi Gandy który tym razem zaprezentował obraz do numeru pt. ''Życie to challenge''.
Za bit w tym numerze odpowiada Hirass a skrecze i cut'y Dj Soina. Jest to czwarty singiel z płyty rapera pt. ''Z Życia Wzięte''. Premiera krążka została zaplanowana na 10 grudnia tego roku.

Życie to Challenge jest 4rtym singlem promującym moją najnowszą płytę "Z życia wzięte", która ukażę sie już 10 grudnia tego roku. Od dzisiaj startuję Pre-order tego albumu i możecie zamawiać go w poszerzonej wersji, która to zawierać będzie dodatek w postaci płyty Medi Top Glona na bitach Hirassa jako Blajstar "Nowy porządek blaja". Wrzucimy tam także kilka wlepek, a każdy egzemplarz zostanie przez nas podpisany. Sprawdź klip i zamów płytę - czytamy w opisie filmu na youtube.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-208-202-194.compute-1.amazonaws.com (18.208.202.194). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.