Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

Pierwszy projekt synthwave'wowo-rapowy w Polsce

zobacz też!
Brzózka - "Kameleon" - numer z akcji SBM Starter, news, rap Hip-Hop
SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych,...
Dawid Obserwator x Dudek P56 x Onar "Najlepszy towar" klip, news, rap Hip-Hop
Step Records kontynuuje promocję albumu "CHADA: JE...
Ghettopop - "Szansa" - klip, news, rap Hip-Hop
Ghettopop to duet Klarenz i Mario Kontrargument. N...
WdoWA - "Mayday" - Singiel, news, rap Hip-Hop
''Mayday" to pierwszy singiel z mojej nadchodzące...
Qry  - "ZMSW" - klip z nowego projektu od QQ, news, rap Hip-Hop
''untitled" to seria kompilacji stworzona przez wy...

Pierwszy projekt synthwave'wowo-rapowy w Polsce

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Pierwszy projekt synthwave'wowo-rapowy w Polsce, rap Hip-Hop
"City-Zen Nostalgia" to pierwszy po wieloletniej przerwie singiel Diseta - rapera znanego między innymi z czwartej edycji Młodych Wilków, współpracy z Quebonafide czy Rasmentalismem. W swojej nowej twórczości porusza się w nostalgicznym klimacie synthwave'u i elektroniki z lat 80-tych, nawiązując m.in. do Kavinskiego czy Daft Punk, łącząc te elementy z nowoczesnym rapem.

Wraz z premierą singla zostaje uruchomiony limitowany pre-order długo wyczekiwanego albumu "Drive" - pierwszego tego typu projektu w całości opartego o synthwave'wowe brzmienie połączone z rapem. Do wersji przed sprzedażowej albumu dołączana jest EP'ka "Overdrive" z dodatkowymi utworami i autorskimi instrumentalami idealnymi do nocnej jazdy samochodem. Pre-order dostępny na stronie www.diset.pl (wydawnictwo niezależne - Drive Music).
Długo wyczekiwany, trzeci solowy album Diseta to podróż do nowego świata, gdzie nostalgia miesza się z nowoczesnością, spokój z agresją, szybkość z bezruchem, a mrok ze światłem neonów.

Za produkcję na albumie odpowiada Diset wspierany przez polskich oraz zagranicznych producentów synthwave'wowych (m. in. Maximum Love, Synthatiger, Favorit89, CRYSEHD) oraz hip-hopowych (Sher7ock, SoDrumatic, Nerwus).

Do pre-orderu dołączony jest mini-album Overdrive EP. To ściśle limitowane wydawnictwo, dostępne jedynie w specjalnych pakietach przed sprzedażowych razem z albumem Drive. Overdrive EP to pięć utworów w całości wyprodukowanych przez Diseta (jako Will Robins) oraz autorskie instrumentale wyselekcjonowane do nocnej jazdy samochodem.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-81-29-226.compute-1.amazonaws.com (3.81.29.226). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?