Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Chillwagon odpalił preorder! - Instrukcja gry i preorderu

zobacz też!
NGHTMRE "Wrist" feat. Tory Lanez, news, rap Hip-Hop
W ten weekend NGHTMRE powraca z nowym singlem "Wri...
 "JAK K3NK3" - Klarenz i Mario Kontrargument (Ghettopop), news, rap Hip-Hop
W dn. 21 lutego 2020 r. miała miejsce premiera tel...
Chmielotok: Rozmowy z Proceentem feat. ELDO, news, rap Hip-Hop
Proceente finalizuje pierwszy sezon podcastu "Chmi...
Nowy singiel na kanale ALtereggo Records  - MOAB ANATHEMIA, news, rap Hip-Hop
Przedstawiamy kolejną premierę grupy MOAB związane...
Młody Yerba z nowym singlem, news, rap Hip-Hop
"Hades" to kolejny singiel Młodego Yerby, na ktory...

Chillwagon odpalił preorder! - Instrukcja gry i preorderu

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Chillwagon odpalił preorder! - Instrukcja gry i preorderu, Borixon, Żabson, rap Hip-Hop
Dziś o północy została uruchomiona strona z grą, którą należy przejść, aby zamówić preorder albumu Chillwagon. Limitowany nakład 15. tysięcy egzemplarzy trafi wyłącznie do rąk osób, które ukończą grę. Ekipa reklamuję produkt jako "najtrudniejszą grę na świecie", a wczoraj na kanale składu Borixona pojawił się film, na którym Olszakumepl ewidentnie nie radzi sobie z przejściem gry.

Pod tym adresem możecie zagrać w grę, niestety od kilku godzin na ekranie pojawia się informacja: "Trwają właśnie intensywne prace nad przywróceniem stabilności na planecie Chillwagon".

Dla tych, którzy nie chcą lub nie przejdą gry 7 listopada sklep zostanie odblokowany dla wszystkich zainteresowanych, chcących nabyć album (oczywiście, jeżeli do tego czasu 15. tysięczny nakład nie zostanie wyzerowany).

Instrukcja gry i preorderu

1. Gra jest dostępna tylko na komputerach PC.

2. W razie pogorszenia warunków na planecie, użytkownik zostanie przekierowany do bezpiecznej strefy z odliczaniem, które finalnie zakończy się dopuszczeniem do gry.

3. Ukończenie gry umożliwi dostęp do sklepu chillwagonchillwagon.com i zamówienie złotego dropa - czyli preorderu cybernetycznego gadżetu chillwagonu związanego z premierą płyty zespołu.

4. Dostęp do sklepu będzie możliwy poprzez podanie unikalnego kodu do chillwagonu.

5. Kody wejścia na pokład będą przydzielane po ukończeniu gry do podanych uprzednio adresów mailowych użytkowników, czyli: po przejściu gry i wypełnieniu formularza kod wejścia do kapsuły wysyłamy na maila. Jeden kod to jeden adres e-mail.

6. Jeden kod umożliwia zakup maksymalnie dwóch chillwagonów (2 produkty).

7. W razie problemów z otrzymaniem kodu, w pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę SPAM.

8. Jeżeli mimo ukończenia gry nie otrzymałeś kodu do sklepu, napisz do nas na help@chillwagonthegame.com w treści maila podając nam swoje publiczne IP (public IP), adres e-mail, który wpisałeś w formularzu gry oraz opisując problem.

9. Zakup chillwagonu będzie możliwy wyłącznie za pośrednictwem tego samego połączenia internetowego, które służyło do przejścia gry (jeżeli posiadasz zmienne IP lub Internet mobilny, może okazać się, że przejdziesz grę, a wciąż nie będziesz mógł wejść do sklepu. W takiej sytuacji napisz do nas na adres help@chillwagonthegame.com, w treści wiadomości podaj swój adres IP, adres email który wpisałeś w formularzu gry oraz unikalny kod, który otrzymałeś, a w ciągu kilku godzin ręcznie odblokujemy Ci dostęp do sklep.

10. Po złożeniu zamówienia wszystkie szczegóły odnośnie jego przyjęcia oraz aktualnego statusu otrzymasz na adres e-mail podany przy rejestracji w sklepie.

11. Po wykorzystaniu kodu i finalizacji zamówienia ponowny dostęp do logowania w sklepie otrzymasz 07.11.2019 r. wraz z odblokowaniem sklepu dla wszystkich kupujących. Do 7.11.2019 r. nie będziesz mógł ponownie zalogować się w sklepie - nie martw się tym faktem. Jeśli otrzymałeś potwierdzenie rejestracji swojego zamówienia na maila, Twój chillwagon dotrze do Ciebie najpóźniej 05.12.2019 r.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-239-151-158.compute-1.amazonaws.com (34.239.151.158). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.