Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Gruppo Tredici "Passano gli anni ft. PCG" - start preorderu

Gruppo Tredici "Passano gli anni ft. PCG" - start preorderu

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Gruppo Tredici "Passano gli anni ft. PCG" - start preorderu, rap Hip-Hop
Gruppo Tredici prezentuje drugi singiel promujący "Progresso EP". "Passano gli anni" z gościnnym udziałem PCG można obejrzeć na oficjalnym kanale Aviego.

"Passano gli anni" to zaskakujący muzycznie i zobrazowany nietypowym teledyskiem kawałek, który zapowiada premierę drugiego materiału w dorobku Gruppo Tredici. "Progresso EP" już 29 listopada trafiw ręce fanów w całej Polsce, a od dziś materiał można zamawiać za pośrednictwem sklepu moyalabel.pl. Singiel "Passano gli anni" z udziałem żyrardowskiego rapera PCG, od dziś można sprawdzić również we wszystkich serwisach streamingowych.

Na stronie Moya Label możemy przeczytać: "5-kawałkowa epka to dynamiczny i przekrojowy materiał naktórym usłyszymy duże grono zaprzyjaźnionych raperów - pojawiają się Rizi Beizetti, Ucin, Reniek, PCGoraz Ganjazi. Za bity odpowiedzialni są Louis Villain, LucriCausa oraz Atutowy. Epka została wydana w formie eleganckiego digipacka, którego projekt przygotowała ekipa Interaktivia.pl, a płyta dostępna jest w limitowanym nakładzie, którego nie zamierzamy wznawiać".

Zamów preorder
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.