Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Glass Animals i Denzel Curry w duecie "Tokyo Drifting"

Glass Animals i Denzel Curry w duecie "Tokyo Drifting"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Glass Animals i Denzel Curry w duecie "Tokyo Drifting", rap Hip-Hop
Minęło trochę czasu od nowego materiału Glass Animals, lecz dziś - po wielu spekulacjach wśród fanów, którzy dojrzeli na mediach społecznościowych ukryte grafiki oraz wiadomości między wierszami, jak również pojawienie się interaktywnej strony wszystko stało się jasne: w serwisach cyfrowych pojawił się premierowy utwór zespołu, "Tokyo Drifting". W kawałku usłyszymy zaskakującego gościa - Denzela Curry. Singiel jest pierwszym utworem w ramach serii Fresh Fruit, w której będą ukazywać się duety z innymi wykonawcami.

Dave Bayley z Glass Animals tak opowiada o nagrywaniu utworu: - Pierwszą rzeczą, jaką usłyszałem od Denzela gdy usłyszał ten kawałek, było "Jest ogień". Potem dodał: "To ty tam nawijasz?". Odpowiedziałem mu: "Tak, w pewnym sensie. To ironiczna, wewnętrzna nawijka - ja jako narrator opisujący, wkur...cy się na moje ekstremalne alter ego; wersję mnie, która jest w stanie robić rzeczy, do których, wydawałoby się, nie jestem zdolny. Wavey Davey to moja popieprzona wersja Sashy Fierce. To ziomeczek, uliczny zawodnik, potrafi tańczyć, mocno imprezuje, jest spontaniczny. Czasem dostanie w mordę i zostanie zmieszany z błotem, ale nie obchodzi go to, bo jest zbyt pewny siebie. Ciosy, jakie przyjmuje od życia, niekoniecznie go wzruszają.

Myślę, że to jest taki rodzaj postaci, który każdy z nas kreuje w sobie do pewnego stopnia. Mamy wystudiowane wizerunki w internecie - jesteśmy piękni, z nałożonymi filtrami, trochę jak nadludzie. Możemy się długo oszukiwać i zamiatać pod dywan to, czego nie chcemy pokazywać, ignorować nasze słabości... Ale wszystko ma swoją cenę. To nie jest prawdziwe i długo nie da się tak pociągnąć.

Glass Animals to brytyjski kwartet dowodzony przez wokalistę, kompozytora i producenta Dave'a Bayleya, a skład uzupełniają jego przyjaciele z dzieciństwa: Joe Seaward, Ed Irwin-Singer oraz Drew Macfarlane. Ich drugi album "How To Be A Human Being" był jednym z lepiej ocenianych krążków 2016, został nominowany do Mercury Album Of The Year. Dave poza Glass Animals, pracował z takimi artystami jak 6lack, Khalid, Joey Bada$$, DJ Dahi, Flume czy MorMor.

W listopadzie 2019 Glass Animals zagrali koncert-niespodziankę w The Bullingdon w Oksfordzie. Bilety wyprzedały się w 37 sekund. Czekajcie na więcej informacji o planach Glass Animals na 2020...
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.