Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona gwiazdy Hip-Hop.pl ikona konta VIP Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
SBM Label powraca z inicjatywą promowania młodych, muzycznych talentów. Akcja SBM Starter jest kontynuacją projektu SB Starter, dzięki któremu na szerokie wody wypłynęli White 2115 i Jan - rapowanie.
Na dedykowanym kanale znajdą się premierowe utwory uczestników akcji, stanowiących reprezentację wyróżniających się postaci rapowego podziemia.

Brzoozka - rocznik 99, pochodzi z Warszawy i nigdy nie mieszkał poza Pragą Południe. Z rapem związany od dziecka - pierwsze płyty puszczał mu tata, co sprawiło, że Brzoozka już w podstawówce znał na pamięć album "3:44" Kalibra 44. Pierwszy mikrofon dostał od ziomków na 18. urodziny i od tamtego czasu każdą wolną chwilę poświęca pisaniu i nagrywaniu kawałków, a robi to w domowych warunkach. Od października do czerwca (albo września, jak się powinie noga) studiuje socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i jak sam przyznaje, pomaga mu to w obserwowaniu rzeczywistości, którą później przedstawia w tekstach.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-107-209.compute-1.amazonaws.com (3.235.107.209). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.