Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Trzeci singiel od Wac Toja n Matheo i start preorderu!

Trzeci singiel od Wac Toja n Matheo i start preorderu!

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Trzeci singiel od Wac Toja n Matheo i start preorderu!, rap Hip-Hop
Wac Toja wrzucił na swój kanał trzeci klip, promujący jego nadchodzącą płytę OSTRY SOS, który jest ciekawym muzycznym eksperymentem. Kawałek Dres to połączenie hip hopu z rockiem.

Dres jest bardzo ciekawą propozycją dla słuchaczy Wac Toja - mogą zweryfikować jego umiejętności w zupełnie innym stylu, co więcej raper dostarcza im nowych wrażeń, przez co nie mogą się nudzić.

Artysta podtrzymuje, że ten utwór, wbrew pozorom jest z gatunku rap. Nie dajcie się zmylić ostrym brzmieniom gitar i perkusji. Ostre brzmienia gitar to zasługa Marka Jabłońskiego, który udzielił się na gitarze elektrycznej oraz Pawła Wochny grającego na basie. Marek jest częścią zespołu Czerwone Gitary, a także ma na swoim koncie płytę nagrywaną wraz z Popkiem. Na perkusji zagrał Kornel Kondrak, członek zespołu Enej od 2015 roku. Masterem tego singla zajął się Shimz, natomiast produkcją jak przy każdym kawałku z nadchodzącej płyty - Matheo.
Wraz z klipem na stronie Fresh N Dope rusza preorder płyty OSTRY SOS, której premiera zaplanowana jest na 24 stycznia!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-204-55-168.compute-1.amazonaws.com (18.204.55.168). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.