Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Nowy singiel Zibexa

Nowy singiel Zibexa

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Nowy singiel Zibexa, rap Hip-Hop
Uczestnik projektu StartRap - Zibex - opublikował 2 grudnia na swoim kanale klip do singla pt. tak, chce ciebie. Utwór w tym momencie ma już ponad pięćdziesiąt tysięcy wyświetleń, i ta liczba nadal rośnie.

Tak, chcę do ciebie to track, którego producentem jest MřP, za mastering odpowiedzialny jest kaczka, który jest także uczestnikiem StartRap. Klimatyczny teledysk, który wprowadza w stan przedstawiony w utworze stworzony jest przez starchy.

Raper młodego pokolenia, którego głowa jest pełna pokręconych pomysłów, w idealny sposób łączy swój wokal z minimalistycznymi samplami i nowoszkolnymi wstawkami. Poprzednie single babcia i dziedekAdam Mickiewicz oraz same skręty zostały świetnie przyjęte przez jego słuchaczy, co dowodzi, że przed młodym artystą jeszcze mnóstwo możliwości.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-234-143-26.compute-1.amazonaws.com (3.234.143.26). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.