Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Perseusz" - Klarenz i Mario Kontrargument (jako Ghettopop)

"Perseusz" - Klarenz i Mario Kontrargument (jako Ghettopop)

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
"Perseusz" - Klarenz i Mario Kontrargument (jako Ghettopop), rap Hip-Hop
Ghettopop współtworzą Klarenz i Mario Kontrargument. Pierwszy z nich to wywodzący się z Bydgoszczy MC i producent, który dał się światu poznać jako Młody Wilk Popkillera w 2015 roku. Ponadto autor docenionej przez krytyków płyty "Poza", w wielu podsumowaniach typowanej do tytułu najlepszego albumu ubiegłego roku.

Mario Kontrargument to uznany na scenie producent, który od dawna już współpracuje właściwie z jej czołówką. Wśród raperów, z którymi współpracował, należy wymienić takich jak Peja, Bonson, VNM, Solar, Rogal DDL, Kobik czy Eripe wraz z całą Patokalipsą. "Perseusz" to kolejny wideoklip, zapowiadający nadchodzący album duetu. Tym razem otrzymujemy gorzki numer pełen refleksji, w którym Klarenz porównuje się do mitologicznego herosa. Dba przy tym zarówno o precyzyjność w wyrażaniu swoich myśli jak również o nienaganną technikę i niejednostajny flow. Mario Kontrargument stworzył muzykę, która idealnie koresponduje z przemyśleniami Klarenza. Utrzymany w nowoczesnej stylistyce beat budzi w słuchaczu niepokój i wywołuje silne emocje, sprawiając tym samym, że do głosu dochodzi tutaj nie tylko jedna osoba. 

Trzeba przyznać, że promocji albumu "Ghettopop" towarzyszy swego rodzaju rozmach. Większość singli, zwiastujących wydawnictwo, zostały zaprezentowane słuchaczom w formie teledysków. "Perseusz" wraz z resztą klipów, tj. "CHILL PILL", "Po północy", "Le Papier", "Szansa", "Naprawdę" pozwala spodziewać się wydawnictwa, przed którym należy stawiać wysokie wymagania. A czy zostaną spełnione, przekonamy się już 06.12.2019 r.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-236-68.compute-1.amazonaws.com (34.200.236.68). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.