Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

2019-12-20 | Elefunk The Club | SLW vol.5

kontakt z organizatorem
Redakcja, 19 lat
zespół, Szczecin
zobacz też!
Fest Festival , news, rap Hip-Hop
(Park Śląski) - Fest Festival
Druga edycja FEST Festivalu odbędzie się 13-15 sie...
20
12.2019
, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
SLW vol.5, rap Hip-Hop
Drugi sezon Szczecińskiej Ligi Wolnostylowej na finiszu!

20 grudnia w Szczecińskim klubie Elefunk odbędzie się piąta, czyli przedostatnia ustawka drugiego sezonu Szczecińskiej Ligi Wolnostylowej. Zawodnicy po raz kolejny chwycą za mikrofony by za pomocą improwizowanych rymów (freestyle) walczyć o respekt, ciekawe nagrody oraz punkty w tabeli, które premiować ich będą do Wielkiego Finału!

Szczecińskiej Liga Wolnostylowa powstała w 2018 roku z inicjatywy Kapsla, Żelu Żelsona oraz Cartera.Jest to świetna platforma do regularnych treningów i nabierania charyzmy scenicznej dla zawodników. Na każdej imprezie jest ok. 150-200 osób i każda osoba która się na niej pojawiła, może przyznać jak świetny klimat tam panuje. Przez pierwszy sezon SLW przewinęło się ponad 50 freestylowców. W większości byli to zawodnicy lokalni (Szczecin + okolice), jednak w Wielkim Finale znalazł się również Lajon, który reprezentuje Poznańską Freestyle Ligę. W drugim sezonie, który trwa obecnie liga nabrała rozpędu. Coraz chętniej przyjeżdżają do Szczecina znaczący zawodnicy z Polski iduże szanse na awans do finału mają m.in. Adoem i Sivvynsky z Poznania, Yowee z Lęborka czy zwycięzca ostatniej ustawki - Bobi z Zielonej Góry.

Do końca sezonu zostały dwie ustawki. Zawodnicy którzy nie startowali jeszcze w tym sezonie w dalszym ciągu mają duże szanse na awans - do finału premiowanych jest 8 zawodników.Najbliższa ustawka odbędzie się 20 grudnia w Elefunk Club (za nieco ponad 3 tygodnie).Oprócz samej bitwy odbędzie się również koncert niespodzianka, organizatorzy jeszcze nie zdradzają kto to będzie - wszystkie szczegóły będą podane na wydarzeniu.


Data: 20.12.2019
Miejsce: Elefunk Club Szczecin
Start: 20.00Bilety: 10 zł (do nabycia na bramce)
Decki: Ey DJ Carter
Prowadzenie: Żelu ŻelsonJury: Kapsel/TBA

Link do wydarzenia
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-200-218-187.compute-1.amazonaws.com (34.200.218.187). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.