Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

WCK zagra na 23 urodzinach JWP

WCK zagra na 23 urodzinach JWP

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
WCK zagra na 23 urodzinach JWP, JWP, rap Hip-Hop
SYNY, Wini, Wojtas i Barto'Cut12 zapraszają do Progresji.

Już 13 grudnia czeka nas huczna celebracja 23. urodzin składu JWP. Do grona zaproszonych artystów dołączyła właśnie ekipa WCK, a na kanale YouTube Jaśnie Wielmożnych Panów pojawiła się oficjalna zapowiedź imprezy z udziałem m.in. 1988 z SYNÓW, Winiego, Kuby Knapa, Emila G,Wojtasa i Barto'Cuta.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek w warszawskim Klubie Progresja. Warto przypomnieć, że na tegoroczne święto stołecznej ekipy składają się aż trzy premierowe koncerty projektów spod znaku JWP/BC. W kolejności od daty wydania są to "Blackbook" Erosa i Kosiego, solowy debiut Erosa zatytułowany 'Elwis Picasso', a także 'Szum', czyli świeżo-wydany drugi longplay w dorobku Jetlagz. Na scenie Progresji nie zabraknie też oczywiście szerokiego grona hiphopowych gości z całej Polski.Swój artystyczny udział w wydarzeniu potwierdzili: SYNY, WCK, Wojtas WYP3 oraz Barto'Cut12. Imprezę poprowadzi sam szef Stoprocent, czyli Wini.
Ostatnia pula biletów dostępna jest w serwisie Going


Bilety | 69 PLN
Data | 13.12.2019
Miejsce | Klub Progresja | Fort Wola 22
Bramka | 19:00
Wstęp | 16+
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-241-176.compute-1.amazonaws.com (3.226.241.176). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.