Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
W piątek, 6 grudnia, na kanale StartRap pojawiła się videorelacja z drugiej edycji StartRap Festiwal, która odbyła się we Wrocławiu!

29 listopada na scenie Akademia Club zagrali reprezentanci projektu, których można było już zobaczyć na pierwszej edycji imprezy, czyli kaczka, zibex, Doli, obi & bryan oraz młodzi artyści, którzy wystąpili na startrapowym festiwalu po raz pierwszy - mejt, Dżakob, Yokinashi, esceh, Margiela & Mdope oraz White Widow.

Organizatorzy i raperzy zapewniają, że będą starać się nie powtarzać line-upów z poprzednich imprez, aby każda miała swój wyjątkowy klimat i charakter. Sprawdzajcie relację i miejcie się na baczności - trzecia edycja StartRap Festiwalu już w przygotowaniach, a niedługo więcej szczegółów w social mediach projektu!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.