Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
W piątek, 6 grudnia, w ręce fanów i do serwisów streamingowych, trafił album artysty mlodyskiny pt. waste.

Czułem się przez większość czasu wykończony i wyprany ze wszystkiego, dlatego płyta nazywa się waste. Przed robieniem jej wydziarałem sobie nawet na dłoni WASTE, bo planowałem robienie tej płyty, i już wiedziałem, że tak będzie się nazywać - mówi mlodyskiny o tytule płyty.

Płyta, która trafiła w ręce słuchaczy powstawała przez cały rok. Dopracowywana w każdym najmniejszym calu, zdarzyło się, że utwory zostały wyrzucone z płyty lub miały po kilka wersji. Przede wszystkim, to co można na niej usłyszeć to podsumowanie roku i uczuć, jakie miał w sobie artysta, podczas trudnego czasu w jego życiu. To był dla rapera bardzo ciężki okres, ogólne życiowe zagubienie, które bardzo mocno wpłynęło na jego postrzeganie świata i zachowania w społeczeństwie, a przede wszystkim na nową płytę. Największą pomoc otrzymał od swojej dziewczyny, dlatego na płycie można usłyszeć, wersy nawiązujące do jej osoby.

Ogólnie wierzę w tę płytę, i bardzo ją lubię. Nie wiedziałem, jak wyjdzie jak dziarałem sobie WASTE na dłoni, ale wiedziałem, że będzie bardzo szczera - kończy raper.

Produkcją kawałków zajęli się Maly Elvis, 0800HEYBAE, Jerome Jordan, a także Mlody West.

Płyta dostępna jest tylko w serwisach streamingowych, ponieważ cały nakład albumu się wyprzedał.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.