Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Album: "Ghettopop" - Klarenz i Mario Kontrargument

zobacz też!
Quebonafide ujawnia tajemnice nowego wizerunku, Quebonafide, news, rap Hip-Hop
Ukryty sens akcji Quebonafide. Milion na dobroczyn...
M0LLY "Parę chwil" - singiel, news, rap Hip-Hop
Track pt "pare chwil" powstał w wyniku zajawienia ...
Tommy Cash, Pezet, O.S.T.R., Jan-Rapowanie na FEST Festivalu, news, rap Hip-Hop
FEST Festival, którego druga edycja startuje 13 si...
Wspólny utwór Miuosha i Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, Miuosh, news, rap Hip-Hop
W związku z nietypową sytuacją, w której wszyscy z...
Pierwszy singiel promujący wspólny album favsta i gibbsa, news, rap Hip-Hop
Utwór "Redukcja" to pierwszy singiel z wspólnej pł...

Album: "Ghettopop" - Klarenz i Mario Kontrargument

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Album: "Ghettopop" - Klarenz i Mario Kontrargument , rap Hip-Hop
Album "Ghettopop" autorstwa duetu Ghettopop jest już dostępny od 6 grudnia 2019 r. w sieci! W związku z tym przesyłam informację prasową.

W okresie, w którym większość podsumowań roku już tylko czeka na publikację, dwóch panów postanowiło wprawić w zakłopotanie licznych dziennikarzy. Od 6 grudnia 2019 r. bowiem na serwisach streamingowych można już posłuchać albumu autorstwa Ghettopop o tytule... "Ghettopop". Duet współtworzą Klarenz i Mario Kontrargument. Pierwszy z nich to wywodzący się z Bydgoszczy MC i producent, który dał się światu poznać jako Młody Wilk Popkillera w 2015 roku. Ponadto autor docenionej przez krytyków płyty "Poza", w wielu podsumowaniach typowanej do tytułu najlepszego albumu ubiegłego roku. Mario Kontrargument to uznany na scenie producent, który od dawna już współpracuje właściwie z jej czołówką. Wśród raperów, z którymi współpracował, należy wymienić takich jak Peja, Bonson, VNM, Solar, Rogal DDL, Kobik czy Eripe wraz z całą Patokalipsą. Album składa się z piętnastu utworów, z czego część z nich mogliśmy usłyszeć już wcześniej, a także... obejrzeć. Wydawnictwo było promowane aż siedmioma wideoklipami, tj. "CHILL PILL", "Po północy", "Le Papier", "Szansa", "Naprawdę", "Perseusz" oraz "Muszę kupić golf". "Ghettopop" utrzymany jest raczej w nowoczesnej stylistyce, jeśli już mowa o muzyce Mario Kontrargument, choć precyzyjnie pocięte sample ucho również wychwyci. Teksty Klarenza są jak wedlowska czekolada - słodko-gorzkie. Raz przesiąknięte ironią, a innym razem refleksjami na temat życia, sceny czy stanu rzeczy, na który nie mamy wpływu. Ponadto - tym razem niczym produkty Chocolissimo - podane w wyśmienitej formie. Wśród gościnnych występów możemy usłyszeć Kardiana, Poldi Malorie, Zero, Karwela, a także Marcina Flinta. Wszystko to składa się na mieszankę, obok której nie można przejść obojętnie. Każdy znajdzie coś dla siebie - nawet miłośnicy skandali, którzy na upartego mogą doszukać się nie tylko wyrazistych, ale i kontrowersyjnych treści.

Album dostępny jest TUTAJ
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-235-77-252.compute-1.amazonaws.com (3.235.77.252). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.