Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, rap Hip-Hop
Gościem dzisiejszego wydania magazynu WuDoo będzie DJ Ace.

Ace opowie m.in. o idei tworzenia projektu "Cut Addix 3", 8 latach spędzonych z Sobotą na wyjazdach czy o sensie wydawania mixtape'ów.

Aha T: "W końcu Ostry wyprodukował Sobotę na swoim bicie" - wspomina numer zasilający ostatni projekt DJ'a Ace'a.

Na limitowanym wydaniu "Cut Addix 3" znaleźli się tacy artyści jak Łuszy, Głowa (PMM), ZetHa, KPSN czy DJ Urlich.

"Ta muzyka idealnie pasuje, Aby stworzyć koncepcje, która będzie opowiadała o kulturze hip-hopu. Nikt nie zrobił tego jeszcze za pomocą cutów." - DJ Ace o "Cut Addix 3"

Prowadzenie: Aśka Tyszkiewicz, Anna Obrocka.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez "rap telefon". Aktualnie skupiamy się na cyklach "Open Mic", gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady "face to face" oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Magazyn WuDoo emitowany jest w każdy czwartek (23:05-1:00) na antenie Polskiego Radia Szczecin lub WuDooTV  ( www.facebook.com).
Elwira989
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:07:17, 16-12-19
Cześć panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : wyspakobiet.eu/elwira25


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-241-176.compute-1.amazonaws.com (3.226.241.176). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.