Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, O.S.T.R., rap Hip-Hop
09.12.2019 polski internet z zawrotną prędkością obiegła informacja, o tym że ma portalu chcezostac.pl opublikowany został kurs pt. "Jak zostać twórcą rapu", prowadzony przez O.S.T.R.

Po ostatniej współpracy przy produkcji PSY 3. W Imię Zasad, Adam Ostrowski nie przestaje zaskakiwać. Tym razem bierze udział w kolejnym komercyjnym projekcie. Obok takich osób jak L.U.C czy Tomasza Frankowski, jest jednym z mentorów kursów e-learningowych dzięki, którym głodni wiedzy użytkownicy mogą zgłębiać swoje umiejętności w danej dziedzinie.

Oczywiście Wystąpienie O.S.T.R'a w tym przedsięwzięciu wywołało falę skrajnych opinii, czy to od fanów, czy to wśród środowiska rapowego. Ry23 napisał na swoim instagramie -"Naprawdę trzeba się pakować i wyskoczyć z tego cyrku. Napiszcie, co o tym sądzicie bo ja jestem póki co zajęty byciem w szoku, że doszło już do kursów na rapera".

Z kolei Oki skwitował słowa łódzkiego weterana sceny "Jak zostać twórcą rapu? Jak z żywej legendy zostać arlekinem"

Wiadomo jak to jest, kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem, czy jednak dzielenie się z kimś swoim warsztatem i doświadczeniem, szczególnie w przypadku Adama, którego warsztat bez wątpienia stoi na jednym z najlepszych poziomów w całym kraju, jest czymś złym? W stanach tego typu kursy to rzecz normalna. W sumie to niejednemu młodemu przedstawicielowi polskiej sceny muzycznej przydałby się kurs kreowania, bądź udoskonalania własnego flow. Bo któż inny jeżeni nie O.S.T.R? Myślicie, że jakiś inny raper mógłby zastąpić jego miejsce?

W erze ogólnego hejtu i obrzucania błotem warto przyjrzeć się sprawie bliżej, porównać nasz kraj do zachodnich sąsiadów oraz wyciągnąć wnioski, z różnic dzielących nasze kraje. 
Zamieszczamy wam krótki film Cezara, w który to zrobił i pokrótce przedstawił logiczny punkt widzenia na całą sprawę.
anonim
Autor: tudu   Link do posta
15:52:24, 14-12-19
sprzedał? jeśli tak to dawno temu debiutując na scenie. A skoro to jet artysta toteż jego pasją/pracą jest publiczne odsłanianie swojego wizerunku. Bez znaczenia czy jest to robione fizycznie/czy w innej formie/ A skoro tak: to dając "siebie" jakiemuś gronu publiczności i moim! zdaniem oczywiste jest ,że chciałby to grono odbiorców poszerzyć, A wiadomo kto będzie najgłośniej krzyczał ,że się sprzedał.... konkurenci ,którzy "stygną" bądź nie rozwijają swoich upodobań/pasji .... iii tyle na temat ^^

anonim
Autor: tudu   Link do posta
15:59:22, 14-12-19
No,ale skoro hejt w modzie: również moim! zdaniem: sstyl O.S.T.R-a się przesterował i choć nie słyszałem jeszcze jego nowych albumów bo zatrzymam się na "siódemce" to ja! ^^ właśnie zastygłem co do jego  twórczości właśnie tam... alee ni tylko jego bo na całym Polskim rapie. Co nie znaczy ,że faworyzuje amerykański rap. Po prostu dojrzałem (dowidziałem:d czy tam grown up^^)

anonim
Autor: Prawdziwy........   Link do posta
03:41:39, 16-12-19
........


.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-236-132-132.compute-1.amazonaws.com (3.236.132.132). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.