Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
Dodane:
, rap Hip-Hop
Znamy pierwsze szczegóły Polish Hip-Hop Festival 2020

W świąteczno-noworocznym okresie, organizatorzy Polish Hip-Hop Festival ogłaszają datę płockiego festiwalu oraz prezentują nową identyfikacją wizualną.

Minęło kilka miesięcy od rekordowej pod każdym względem, siódmej edycji Polish Hip-Hop Festival. Prace nad kolejną, zaczęliśmy już kilka dni po zakończeniu tegorocznej, dzisiaj ogłaszamy pierwsze szczegóły ósmej odsłony największego festiwalu hip-hopowego w tej części Europy.

Zacznijmy od najważniejszego - w 2020 roku Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w w dniach 6-8 sierpnia. Zmiana z pierwszego na drugi weekend sierpnia nie jest jedyną zmianą. Postanowiliśmy również odświeżyć komunikację wizualną festiwalu. W pierwszej kolejności prezentujemy nowy logotyp oraz typografię. Pozostałe elementy identyfikacji będziemy odkrywali stopniowo. Logo oraz wizuale wpisują się w aktualnie panujące światowe trendy, gwarantują spójność i pozwalają Polish Hip-Hop Festival stać się jeszcze potężniejszą marką, rozpoznawalną nie tylko w Polsce, ale i Europie.


Jedną z głównych idei płockiego festiwalu jest promowanie najlepszej muzyki hip-hopowej uznanych gwiazd gatunku oraz pomaganie nowym artystom, którzy dzięki występom na nadwiślańskiej scenie, mogą wypłynąć na szersze wody. Polish Hip-Hop Festival 2020 to gwarancja doskonałych koncertów, które zapewnią artyści z Polski i ze świata. Pierwszych wykonawców ogłosimy po nowym roku. Zdradzimy jedynie, że będzie ich jeszcze więcej niż w 2019 roku.

Każda edycja Polish Hip-Hop Festival przynosiła ze sobą nowe sceny oraz strefy. Nie inaczej będzie tym razem. Wszystkie sceny zaoferują ogromne możliwości dla artystów jak i słuchaczy - w tym roku doceniliście nasze high-endowe nagłośnienie sceny głównej, w 2020 wszystkie sceny będą nagłośnione najlepszym dostępnym w Polsce sprzętem. Podobnie wygląda sytuacja oświetlenia, efektów wizualnych oraz pirotechnicznych - tu również wchodzimy na światowy poziom. Strefa merchandise oraz food to kolejne elementy które staramy się polepszać każdego roku. Podczas ósmej edycji, zjecie najlepsze streetfoodowe przysmaki, a w strefie merch będziecie mogli zaopatrzyć się w ubrania najbardziej znanych polskich i zagranicznych brandów. Jesteśmy przekonani, że na każdym kroku będziecie odkrywali swój ulubiony festiwal na nowo.

Impreza to również doskonale spędzony czas poza koncertami. Co robić w czasie wolnym?Dla wszystkich festiwalowiczów szykujemy nowe propozycje aktywności oraz formy spędzania wolnego czasu. Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy niespotykane dotąd strefy aktywności - nie będziecie się nudzić!

Oczywiście to tylko część zmian, które przyszykowaliśmy w związku z ósmą edycją PolishHip-Hop Festival. Impreza z roku na rok jest coraz większa, jej echa sięgają już poza granice naszego kraju - zwiększa się zainteresowanie zagranicznych gości, którzy z każdą edycją kupują coraz więcej biletów. Wkrótce ogłosimy pierwszych artystów oraz rozpoczniemy
sprzedaż biletów. 

Do zobaczenia w sierpniu na płockiej plaży. Niebawem wrócimy z informacjami dotyczącymi współpracy medialnej.

No i najważniejsze - Życzymy Wesołych Świąt oraz pomyślności w 2020 roku!

Zespół prasowy Polish Hip-Hop Festival Płock
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.