Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Opał wchodzi w 2020 rok z dużymi planami i zmianami. Tegoroczny Młody Wilk poinformował, że zakłada własny kanał, wytłumaczył też jak wygląda sytuacja z BDF.

"Długo biłem się z myślami i wiem że, jest to najwyższy moment oraz najlepsze co mogę zrobić w danej chwili.Od tej pory większość nowych numerów i klipów będzie lądowało na kanale VOODOO PEOPLE.To po prostu kolejny etap mojej muzy, nie ukrywam, że będzie ciężki. Wiem jak trudno w dzisiejszych czasach jest zbudować kanał od nowa. Mimo wszystko to mój kolejny cel, moja kolejna misja - zbudować coś SWOJEGO" - poinformował kilka dni temu Opał za pośrednictwem swojego fanpage'a.

Dodał również:"A co to właściwie jest Voodoo People?To wszyscy którzy są ze mną i wspierają moje działania. To tłumy skaczące na koncertach, to ziomy które idą razem ze mną przez tą szalona drogę.To ludzie którzy nie są obojętni na innych.To ludzie którzy niosą swoimi myślami i czynami wartość"

Równocześnie chorzowski raper rozwiewa plotki odnośnie odejścia z założonego przez Słonia Brain Dead Familia: "Ucinając od razu wszystkie teorie spiskowe  - nie, nie odchodzę z BDF. Nie da się zostawić miejsca, w którym stawiało się pierwsze kroki, nie da się uciec od ludzi, którzy wyciągnęli rękę i pomagali jak swojemu. Jestem po długich rozmowach ze Słoniem w tej sprawie i mam od niego pełne wsparcie. Na zawsze BDF".

Dziś na kanale Voodoo People pojawił się pierwszy teledysk - nagrany wspólnie z młodym raperem Dezym singiel "Tryb samolotowy", pochodzący z EP Dezego "Wersy na płytach". Za realizacje nadmorskiego teledysku odpowiada Lans Studio, za produkcję muzyczną zaś Bary Douglas. 
"Utwór przeniesie Was w świat nostalgii, odrealnienia i chęci do zmian-zmian na lepsze. Voodoo People, Voodoo life" - czytamy.

Dotychczasową dyskografię Opała zamykają "Motyl" oraz "Pandora EP", niebawem ukaże się stworzone wraz z Kleszczem "7G", będące metaforyczną podróżą przez 7 grzechów głównych.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-234-143-26.compute-1.amazonaws.com (3.234.143.26). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.