Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Mata został kolejnym polskim artystą umieszczonym na okładce TIDAL Rising Global. Playlista ta tworzona jest przez ekspertów muzycznych TIDAL z całego świata, dzięki czemu znajdują się na niej najciekawsze propozycje muzyczne z różnych gatunków.

Wszystko za sprawą ostatniej piosenki Maty - Patointeligencja. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery stała się ona jednym z najgłośniejszych numerów ostatnich miesięcy, przez co nadchodzący album młodego rapera "100 Dni Do Matury", który ukaże się już 17 stycznia, dla wielu jest najbardziej oczekiwanym wydawnictwem muzycznym przyszłego roku.

Obecność w programie TIDAL Rising umożliwia artystom szeroką promocję na platformie, lepsze pozycjonowanie ich utworów oraz możliwość zdobycia nowych, zagranicznych fanów. TIDAL Rising to nie tylko playlista. To autorski program dedykowany nowym muzykom z całego świata, w którym TIDAL, dzięki wsparciu zespołu ds. kontaktu z artystami i wytwórniami, marketingu, promocji, PR, mediów społecznościowych oraz redaktorów - w sposób ciągły opiekuje się i wspiera reprezentujących różne style artystów. Twórcy objęci programem, poza promocją i widoczną ekspozycją w aplikacji, w ramach dłuższej współpracy mogą otrzymać wsparcie przy tworzeniu komunikacji PR i kreowaniu wizerunku, współfinansowanie sesji zdjęciowych, produkcji teledysków, koncertów czy spotkań z fanami.

Żeby dostać się do programu TIDAL Rising, artysta musi zostać wybrany przez zespół dziennikarzy serwisu pochodzących z poszczególnych rynków lokalnych. Następnie specjaliści z siedziby głównej platformy kwalifikują poszczególnych muzyków do programu, zamieszczając ich utwory na playliście TIDAL Rising: Global. Podstawę stanowią dotychczasowe dokonania artysty, popularność wśród fanów oraz potencjał przygotowanego materiału muzycznego. Jednak TIDAL Rising adresowany jest nie tylko do twórców, ale również do fanów muzyki - wprowadzając ich w dźwiękowe rewiry, które bez odpowiedniego wsparcia mogłyby pozostać nieodkryte.

Playlista TIDAL Rising Global dostępna jest tutaj
KinT
Autor: KinT   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:03:48, 29-12-19
masakra

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-237-183-249.compute-1.amazonaws.com (54.237.183.249). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.