Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Klip do singla Anatoma pt. "Diament"

Klip do singla Anatoma pt. "Diament"

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Klip do singla Anatoma pt. "Diament", rap Hip-Hop
ANATOMJA MIXTAPE to limitowane wydawnictwo na którym znalazły się najciekawsze utwory zarejestrowane na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

Przekrojowość materiału doskonale ukazuje szerokie spektrum inspiracji oraz umiejętności rapera, który z płyty na płytę konsekwentnie udoskonala swój warsztat serwując słuchaczom coraz lepszą jakość na każdym polu. Na krążku Anatom ukazuje dwa skrajne oblicza, które składają się na jego nietuzinkową osobowość, co sugeruje okładka. Z jednej strony charakterny, bezkompromisowy, emocjonalny przekaz, z drugiej lekkość i kąśliwe poczucie humoru. Nie brakuje więc ciężkich bangerów, refleksyjnych utworów i pozytywnych, lekkich hitów. Produkcją zajęli się między innymi Fast Life Sharky, Feliepe, MYNŘ czy Atezu. Mixtape w wersji fizycznej będzie dostępny JEDYNIE w wersji preorderowej, jak również ekskluzywny merch, który idealnie podkreśla jego charakter.

Mixtape wraz z pakietami gadżetów, w których ukryte są niespodzianki dla słuchaczy, będzie dostępny do zakupu jedynie w wersji preorderowej. Zakupu można dokonać już od dziś na www.anatomja.pl.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-208-202-194.compute-1.amazonaws.com (18.208.202.194). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.