Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

2020-02-29 | |

kontakt z organizatorem
Redakcja, 19 lat
zespół, Szczecin
zobacz też!
Fest Festival , news, rap Hip-Hop
(Park Śląski) - Fest Festival
Druga edycja FEST Festivalu odbędzie się 13-15 sie...
29
02.2020
, wiarygodność Patronat Hip-Hop.pl
, rap Hip-Hop
Przed nami święto fanów klasyki hip-hopu! Pierwszy festiwal RAP & HIP-HOP w stylu 'oldschool' odbędzie się w Gdańskim klubie Stary Maneż, w niezwykłym dniu 29 lutego 2020-taka okazja zdarza się raz na cztery lata!

Hity z podwórek nigdy się nie starzeją, ciągle mamy je w pamięci. To były piękne czasy, a teraz mamy szansę powrócić do tamtych chwil. TOPowi artyści, którzy zaczynali w latach 90'podczas jednego wydarzenia, na jednej scenie. Prawdziwy, stary, dobry hip-hop, jaki znamy i za jakim tęsknimy.

Organizatorzy Festiwalu zapewniają, że będzie grubo i tłusto, a to za sprawą czterech Headlinerów: HEMP-GRU, DonGURALesko, SOBOTA i Małolat.

HEMP-GRU - ikona Warszawskiego Mokotowa i klasyka gatunku. Ostatni raz w Trójmieście wystąpili w ubiegłym roku, tym bardziej będzie miło ich gościć po takiej przerwie. To wielki powrót legendy po latach solowej działalności Bilona i Żarego. Będziemy hucznie świętować ich 20-lecie na scenie.

DonGURALesko - jego ostatnia płyta "Latające Ryby" to prawdziwy hit, który dotarł na drugie miejsce listy OLiS. Jeden z barwniejszych postaci polskiego hip-hopu, charakteryzujący się specyficznym chrypiącym wokalem i łatwością w sklejaniu rymów. Twórca albumów,które weszły w kanon rap kultury.

SOBOTA - Szczeciński artysta, po długiej przerwie wraca z zapowiadanym albumem"Urodzony by wygrać". Kontrowersyjny wygląd i kontrowersyjna przeszłość, lecz niesamowity talent do tworzenia muzyki i mieszania gatunkami.

Małolat - swoją pasję do muzyki przejął od starszego brata - Pezeta. Od kilku lat nieobecny na scenie, chociaż kiedyś był głosem młodego pokolenia. Aktualnie uderza w świeże brzmienia w połączeniu z dosadnymi wersami, zapowiadając nowe wydanie "Transfer".

Wydarzenie uświetni także piękna sceneria Garnizonu Kultury, niezwykłe miejsce na kulturalnej mapie miasta. Kto choć raz był w Starym Maneżu wie, że warto tutaj wracać,chociażby po to by znowu poczuć smak browaru Vrest, którego oczywiście będzie można spróbować podczas Festiwalu.

Zapraszamy wszystkich stęsknionych za starym, dobrym bitem na RAP & HIP-HOP Festiwal Gdańsk 2020. Pierwsze pule biletów już wyprzedane, wydarzenie cieszy się zainteresowaniem, więc trzeba się spieszyć. Wspólnie 29 lutego rozniesiemy Stary Maneż!

RAP & HIP-HOP Festiwal Gdańsk 2020 dumnie wspierają:RMF MAXX , Trójmiasto.pl, rapnews.pl, Hip-hop.pl, dlastudenta.pl, Going.

Link do wydarzenia na facebook'u
Bilety dostępne online oraz stacjonarnie w salonach empik.

Co: RAP & HIP-HOP Festiwal Gdańsk 2020
Gdzie: Klub Stary Maneż, ul. Słowackiego 23, 80-253 Gdańsk
Kiedy: 29 lutego 2020, start: 17:00
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-75-101-173-236.compute-1.amazonaws.com (75.101.173.236). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.