Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Pierwsza PEŁNIA w 2020 roku i towarzysząca jej spektakularna muzyczna premiera - tego nie możecie przegapić!

Najbliższa pełnia Księżyca wypada dzisiaj, 10 stycznia. To pierwsza pełnia Księżyca w 2020 roku, tym bardziej wyjątkowa, że tego dnia ma swoją premierę duet, którego nikt się nie spodziewał! Spotkanie artystów reprezentujących dwa zupełnie różne muzyczne światy, zaowocowało energetycznym utworem pod tytułem "Pełnia". Smolasty, autor hitów takich jak "Fake Love", "Uzależniony" czy "Raj", zaprosił do współpracy jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, obdarzoną wyjątkowym głosem Ewę Farną.

"Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o "Pełni" aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi 'pazur' w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia." - tak mówi Smolasty o Ewie Farnej.

"Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim . Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi - ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia ." - w ten sposób Ewa Farna opowiada o "Pełni".

Singiel odsłuchać można w serwisach streamingowych pod adresem . Teledysk obrazujący ten utwór ukaże się już o godzinie 15:00 na kanale YouTube Smolastego, razem z teledyskiem wystartuje przedsprzedaż drugiej oficjalnej płyty artysty "Pełnia". Album w różnych pakietach zamówić będzie można na www.smolasty.com .

nowej płycie, która ukaże się 9 marca (w dniu pełni), Smolasty mówi: "Pełnia" to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze. Okładka i tracklista płyty zostaną ujawnione już wkrótce.
anonim
Autor: tudu   Link do posta
13:40:39, 11-01-20
Sarna na hh.pl :d

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-207-106-142.compute-1.amazonaws.com (18.207.106.142). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.