Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Video promujące Asfalt Coffee & Vinyl

zobacz też!
TPS z kolejnym klipem z nowego albumu, news, rap Hip-Hop
TiW Music prezentuje kolejny singiel wraz z teledy...
donGURALesko z drugim klipem z albumu "DZIADZIOR", news, rap Hip-Hop
''Nosorożec Flo''. Ponad dwie tony klasycznego rap...
Epis DYM KNF - "E.J.E" - klip z albumu "Atom", news, rap Hip-Hop
Epis DYM KNF prezentuje drugi singiel z klipem "E....
Doniu i Mezo z klipem do numeru "Ocaleni", news, rap Hip-Hop
Singiel "Ocaleni" to odpowiedź artystów na trudną ...
Joda z kolejnym klipem z nowego albumu, news, rap Hip-Hop
BOR Records prezentuje album Joda - "Ogarniente". ...

Video promujące Asfalt Coffee & Vinyl

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Video promujące Asfalt Coffee & Vinyl, rap Hip-Hop
Winyl i kawa to naturalne połączenie - mamy nadzieję, że nie musimy przekonywać o tym nikogo, kto już miał okazję wpaść do Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37 w Warszawie. Tych, którzy jeszcze tam nie byli, niech przekona do odwiedzin krótki filmik promujący nasz sklep muzyczny i kawiarnię w jednym. Nakręcił go dla nas Łukasz Bernaś (@bernaslukasz), a na ekranie pojawiają się Kuba, Karol i Oskar z ekipy Asfalt Coffee & Vinyl.

Przy okazji przypominamy, że na Tamce 37, poza ogromną liczbą zacnych i często rzadkich winyli, mamy też sporo innych fajnych rzeczy. Co najważniejsze - paloną ze świeżych ziaren kawę, za którą odpowiada headbarista i entuzjasta kawy Jakub Świątek, współpracujący m.in. z warszawską palarnią HAYB. Zarówno kawę, sprzęt do jej parzenia, jak i ceramikę do jej wypijania od AniAni Studio można zresztą także kupić i zabrać ze sobą do domu. Do kawy na miejscu polecamy słone i słodkie wypieki (m.in. kanapki i drożdżówki z Piekarni Aromat i ciasta z pracowni cukierniczej Formy Proste). 

Coś jeszcze? W Asfalt Coffee & Vinyl mamy także wyselekcjonowane przez nas okołomuzyczne książki i albumy, gramofony i sprzęt DJ-ski dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w miksowaniu... oraz całą ścianę ze wszystkimi wydawnictwami Asfalt Records, które są na dziś w sprzedaży! Dodatkowo na Tamce 37 można odebrać osobiście wszystko, co zostało zamówione przez stronę. Za redesign znaków graficznych odpowiada agencja Kommunikat.

Między kawą, ciastem, a winylem w Asfalt Coffee & Vinyl nietrudno natknąć się na jedno z wydarzeń, które organizujemy. W najbliższym czasie odbędą się tam: kolejna część Spinlab Scratch Jam (12/01), Niedziela z pączkiem (19/01; dużo pysznych pączków od Dawida i Dominiki z tygrysxtygrys!) i spotkanie z duetem Miętha (01/02). Zapraszamy i na każdy z eventów, i dowolnego dnia - po prostu na kawę i po płytę!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-202-44.compute-1.amazonaws.com (34.204.202.44). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.