Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Winyl i kawa to naturalne połączenie - mamy nadzieję, że nie musimy przekonywać o tym nikogo, kto już miał okazję wpaść do Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37 w Warszawie. Tych, którzy jeszcze tam nie byli, niech przekona do odwiedzin krótki filmik promujący nasz sklep muzyczny i kawiarnię w jednym. Nakręcił go dla nas Łukasz Bernaś (@bernaslukasz), a na ekranie pojawiają się Kuba, Karol i Oskar z ekipy Asfalt Coffee & Vinyl.

Przy okazji przypominamy, że na Tamce 37, poza ogromną liczbą zacnych i często rzadkich winyli, mamy też sporo innych fajnych rzeczy. Co najważniejsze - paloną ze świeżych ziaren kawę, za którą odpowiada headbarista i entuzjasta kawy Jakub Świątek, współpracujący m.in. z warszawską palarnią HAYB. Zarówno kawę, sprzęt do jej parzenia, jak i ceramikę do jej wypijania od AniAni Studio można zresztą także kupić i zabrać ze sobą do domu. Do kawy na miejscu polecamy słone i słodkie wypieki (m.in. kanapki i drożdżówki z Piekarni Aromat i ciasta z pracowni cukierniczej Formy Proste). 

Coś jeszcze? W Asfalt Coffee & Vinyl mamy także wyselekcjonowane przez nas okołomuzyczne książki i albumy, gramofony i sprzęt DJ-ski dla tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w miksowaniu... oraz całą ścianę ze wszystkimi wydawnictwami Asfalt Records, które są na dziś w sprzedaży! Dodatkowo na Tamce 37 można odebrać osobiście wszystko, co zostało zamówione przez stronę. Za redesign znaków graficznych odpowiada agencja Kommunikat.

Między kawą, ciastem, a winylem w Asfalt Coffee & Vinyl nietrudno natknąć się na jedno z wydarzeń, które organizujemy. W najbliższym czasie odbędą się tam: kolejna część Spinlab Scratch Jam (12/01), Niedziela z pączkiem (19/01; dużo pysznych pączków od Dawida i Dominiki z tygrysxtygrys!) i spotkanie z duetem Miętha (01/02). Zapraszamy i na każdy z eventów, i dowolnego dnia - po prostu na kawę i po płytę!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-94-109.compute-1.amazonaws.com (3.237.94.109). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.