Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

Glivitune Festival - najnowsze rozwiązania technologiczne

zobacz też!
Lollapalooza Berlin: Rage Against The Machine w Niemczech!, news, rap Hip-Hop
Lollapalooza Berlin odbędzie się już po raz szĂłst...
23. splash!: Stormzy, DaBaby i wielu innych w Ferropolis!, news, rap Hip-Hop
splash! Festival nie zwalnia tempa i rusza z kolej...
Fetty Wap "Trap & B" - odsłuch albumu, news, rap Hip-Hop
Nikt nie spodziewał się nowego projektu od Fetty W...
Ruszył pre-order charytatywnego projektu Kleszcza i Opała. 1, news, rap Hip-Hop
Na MaxFloRecTV trafił klip do "Nieumiarkowania". N...
DreamDoll - wschodząca gwiazda hip-hopu w numerze z G-Eazym, news, rap Hip-Hop
DreamDoll to kandydatka do supergwiazdy w hiphopie...

Glivitune Festival - najnowsze rozwiązania technologiczne

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Glivitune Festival - najnowsze rozwiązania technologiczne , rap Hip-Hop
Glivitune Festival wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne i wizualne.

24-25 kwietnia 2020 / Arena Gliwice

Glivitune Festival to jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip-Hopowej w Polsce w 2020 roku.

Na scenie w Gliwicach wystąpią m.in.: Tymek, Żabson, Bedoes, KaeN, Kali, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Grubson, Malik Montana, Solar, Białas, Smolasty, TEDE i Sarius. Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip - Hopu uzupełnią Fejzjestm, Abradab.

Szczególnym koncertem będzie Tribute dla Magika z udziałem Fokusa & Rahima i kilka związanych z tą częścią Festivalu technologicznych i wizualnych niespodziankach.Po raz pierwszy w Polsce zostanie wykorzystana i zaprezentowana technologia w formie pokazu multimedialnego, który będzie nawiązywał i uwieczni historię polskiego hip - hopu. W związku z przygotowaniami niespodzianki został zmieniony termin Festivalu na daty kwietniowe.
Strefa Expo

W ramach projektu, w ciągu dwóch dni Festivalu, zorganizowana zostanie największa jedyna jak do tej pory w Polsce strefa Expo, w której uczestnicy Festivalu będą mogli poznać kulturę i sztukę polskiego Hip-Hopu.

Na tysiące miłośników polskiego Hip-Hopu będzie czekało szereg atrakcji. Od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą uczestnikom Festivalu swoje produkty.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim.W przystępny sposób zaprezentuje uczestnikom historię polskiego Hip-Hopu, która ukształtowała znaczną część naszego pokolenia. Wystawa "Zajawka. Śląski hip-hop1993-2003" na czas Festivalu przeniesie się do Areny Gliwice.

W ramach dodatkowych atrakcji przewidziane są konkursy, pokazy oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip-Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia D-skie, taneczne oraz tworzenie graffiti. Dla tych, którzy chcą odpocząć od sceny muzycznej przewidziane zostały specjalnie strefy relaksu i gamingu,gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w najnowszych grach wypuszczonym na europejski rynek.

Działania CSR

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka. Przewidzianych jest również szereg działań z obszaru CSR. Organizatorzy chcą zaangażować odbiorców Festivalu do działań,które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, alei bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym.

Glivitune - FESTIWAL WOLNY OD PLASTIKU w ramach festiwalu będziemy prowadzili szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.

Glivitune to impreza, która będzie nie tylko miejscem muzycznych zmagań, ale także przestrzenią do aktywnego działania na rzecz potrzebującym. Część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domy dziecka.

Zmiana terminu - line-up pozostaje bez zmian:
24 kwietnia: Tymek, Malik Montana, TEDE, KaeN, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Abradab,Fokus & Rahim, Fejzjestm, Małach & Rufuz.

25 kwietnia: Grubson, Żabson, Smolasty, Sarius, Bedoes, Solar, Białas, Kali

Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip - Hopu uzupełnią: Fejzjestm,- Tribute dla Magika. 

Dwudniowy Festival rozkręcą Popkiller Młode Wilki 7 Showcase.
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-214-224-224.compute-1.amazonaws.com (3.214.224.224). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.