Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Siles prezentuje singiel "ASP" (video)

Siles prezentuje singiel "ASP" (video)

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Siles prezentuje singiel "ASP" (video), rap Hip-Hop
Siles nie tylko o kobietach w "ASP"

Siles prezentuje singiel "ASP", do którego powstał teledysk z intrygującymi odniesieniami do filmów oraz zapadającą w pamięć scenografią."ASP" to mocno wyczekiwany przez fanów, solowy singiel Silesa. Klip do utworu został zrealizowany w Łodzi, a reżyserował go kornel barwiński (barvinsky), który znany jest między innymi ze współpracy z Adim Nowakiem. Wyprodukowany został przez Universal Music Polska oraz label beM8s.com.

Podobnie jak poprzedni klip Silesa, "ASP" został zrealizowany przy pomocy kolektywu Widok, którego współzałożyciel, Janek Cisiecki, odpowiadał za zdjęcia. Przed kamerą wystąpili sam raper oraz Nela (Kornelia Tałajczyk), modelka pozująca wcześniej m.in. dla magazynu "Vogue".

Twórcy, zainspirowani tytułem "ASP", subtelnie nawiązują do sztuki, jednak w obrębie swoich zainteresowań, czyli filmu. W kadrach można wyczuć odniesienia do takich dzieł jak "Lobster" czy "Matrix". To wszystko zostało podkreślone wyrazistymi kostiumami w wykonaniu Claire Barrow i Kuby Wójcika oraz teatralną scenografią stworzoną przez Marię Seweryn (ma.svera).

Siles bezpośrednio wyśmiewa dziewczyny, które poprzez swój mocny makijaż i chęć bezproduktywnego wybicia się na portalach społecznościowych wyglądają jak "przecena laleczek w sklepach", gloryfikując jednocześnie naturalne piękno, które artysta ukrywa pod hasłem "ASP". Podkreśla również, że makijaż to nie jedyna maska, jaką potrafią przybrać kobiety.
anonim
Autor:    Link do posta
16:40:32, 16-01-20
https://youtu.be/KxOReMXanRc jesteś Loko mam na Ciebie oko

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.