Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
, rap Hip-Hop
Po wielu miesiącach perturbacji i walki z przeciwnościami losu, Barto'cut12 znajduje się bezpośrednio przed premierą swojego kolejnego solowego albumu. "Persyflaż" to drugi singiel promujący krążek "Sztuczne Kwiaty".

"Sztuczne Kwiaty" to album w stu procentach wyprodukowany, zarapowany oraz zrealizowany przez samego Barto. Premiera płyty zaplanowana jest na luty tego roku i zostanie wydana nakładem założonej przez rapera i producenta wytwórni Bump12.

Barto'cut12 - 
"Z pewnością będzie to "inna jazda" niż moje dotychczasowe płyty. Jeżeli chodzi o najbardziej wyraźne różnice, to na pierwszy plan wysuwa się warstwa liryczna, a później sam wokal. Zastosowałem tam sporo efektów i nie chodzi mi tylko o znany wszystkim auto-tune. Mogę z czystym sumieniem przyznać, że staram się stworzyć coś, czego w polskim rapie jeszcze nie było - połączyć klasyczną muzykę elektroniczną z rapem. Oczywiście nie znaczy to, że cały album będzie utrzymany w takiej konwencji. Całość jest mieszanką przeróżnych gatunków - jest to podróż do wielu zakątków uzyki - od "niuskulowego" rapu, aż po rdzenne afrykańskie śpiewy. Myślę, że w końcu dojrzałem, aby wypuścić tak poważny krążek, jak "Sztuczne Kwiaty" (wypowiedź z wywiadu dostępnym w najnowszym wydaniu magazynu "Estrada i studio")
anonim
Autor:    Link do posta
19:34:20, 17-01-20
https://youtu.be/KxOReMXanRc Loko mam na ciebie oko

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-231-25-104.compute-1.amazonaws.com (3.231.25.104). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.