Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Red Bull BC One Cypher Poland w nowym wydaniu

Red Bull BC One Cypher Poland w nowym wydaniu

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Red Bull BC One Cypher Poland w nowym wydaniu, rap Hip-Hop
JESZCZE WIĘCEJ TANECZNYCH POJEDYNKÓW!

Red Bull BC One Cypher Poland, najbardziej prestiżowe zawody breakingowe, powracają w nowejformule! W tym roku najlepsi B-Boys i B-Girls będą mieć aż trzy szanse, aby zmierzyć się ze sobą wtanecznych pojedynkach. Rywalizacja rozpocznie się od Red Bull BC One City Cyphers w Warszawie(21.03, klub Niebo) i Gdańsku (18.04, klub B90), a zakończy na finałowej potyczce na Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie (24.05, klub Studio). Triumfatorzy krajowych Cypherów jak co roku będą walczyć w "Last Chance Cypher" o możliwość walki z najlepszymi zaproszonymi tancerzami w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One. Więcej informacji o starcie rejestracji oraz biletach na Red Bull BC One Cypher Poland już niebawem na stronie.

"Musiałem się naprawdę postarać i dać z siebie wszystko!" - tak zeszłoroczny zwycięzca w kategorii B-Boys,Thomaz, relacjonował rywalizację w Red Bull BC One Cypher, który odbył się w kwietniu zeszłego roku w Krakowie. Red Bull BC One to turniej, który szybko zapracował sobie na miano jednych z najważniejszych zawodów breakingowych w formacie jeden na jeden. Co roku motywuje kolejne pokolenia tancerzy - wszyscy najpierw spotykają się na krajowych eliminacjach, a najlepsi ruszają potem na światowy finał, który co roku odbywa się w innym miejscu. W zeszłym roku były to Indie. Lokalizacja tegorocznego światowego finału jak na razie pozostaje tajemnicą.

Tegoroczne zmagania rozpoczną się od Red Bull BC One City Cyphers, podczas których wyłonionych zostanie po czterech najlepszych B-Boys i dwie najlepsze B-Girls. Otrzymają oni dzikie karty i zostaną zaproszeni do finałowej 16stki na Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. Stawkę uczestników uzupełnią najlepsi tancerze z otwartych eliminacji, które odbędą się również bezpośrednio przed finałowym starciem w Krakowie.Najlepszy B-Boy i najlepsza B-Girl z poszczególnych City Cypherów otrzymają dodatkowo nagrodę pieniężną -po 1.000 pln. Każdy z uczestników może wziąć udział we wszystkich trzech otwartych eliminacjach do Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie, pod warunkiem, że wcześniej nie uzyskał/a już awansu do finałowej stawki. 
HARMONOGRAM:21.03 - Warszawa, klub Niebo - Red Bull BC One City Cypher
18.04 - Gdańsk, klub B90 - Red Bull BC One City Cypher
24.05 - Kraków, klub Studio - Red Bull BC One Cypher Poland

Breaking to styl tańca, który powstał na ulicach Nowego Jorku pod koniec lat siedemdziesiątych. Jest jednym zczterech filarów kultury hip-hopowej, do których zalicza się również DJing, MCing oraz sztuka graffiti. Z biegiemlat powstała wokół niego bogata i tętniącą życiem scena, z aktywnymi społecznościami w każdym zakątkuglobu. Każdego roku najlepsi tancerze i ich ekipy wyznaczają nowe ścieżki jego rozwoju, a sam breaking nieustannie ewoluuje w formę sztuki niepodobną do żadnej innej.Informacja o biletach na Red Bull BC One Cypher Poland już wkrótce. Na Red Bull BC One City Cyphers wstęp jest wolny. Niebawem na www.redbull.pl/bcone ogłosimy również termin rejestracji.
anonim
Autor:    Link do posta
19:35:21, 17-01-20
https://youtu.be/KxOReMXanRc loko mam na Ciebie Oko

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-238-248-103.compute-1.amazonaws.com (34.238.248.103). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.