Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Chmielotok: Rozmowy z Proceentem feat. TE-TRIS

Chmielotok: Rozmowy z Proceentem feat. TE-TRIS

Autor: ikona konta PRO Hip-Hop.pl, wiarygodność wysoka
Dodane:
Chmielotok: Rozmowy z Proceentem feat. TE-TRIS , rap Hip-Hop
Prezentujemy kolejną odsłonę podcastu video "Chmielotok - Rozmowy z Proceentem". Gościem trzeciego odcinka cyklu jest Te-Tris - raper, freestyleowiec i hip-hopowa osobowość.

Z rozmowy dowiecie się m.in. jakie jest podejście Te-Trisa do używek w kontekście tworzenia muzyki, bitew freestyle'owych i koncertów, jak wyglądała piwna współpraca Teta i Soulpetem oraz kiedy Te-Tris zobowiązał się zabrać swojego syna na WBW.

"Chmielotok - Rozmowy z Proceentem" to autorski podcast video o tematyce piwno-lifestyle'owej. Warszawski raper i dziennikarz Proceente rozmawia z osobowościami świata kultury i degustuje z nimi craftowe browarki w specjalistycznym sklepie "Paleta Piwa". Cykl dedykowany jest fanom chmielowych wrażeń oraz wszystkim miłośnikom rozrywki na wysokim poziomie. Zapraszamy do oglądania i słuchania!
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.